1.25Gbps Multi-Modus 850nm 550m duplex DDM SFP Transceiver CT-L0812-02DC

Koarte beskriuwing:

Oant 1.25Gbps gegevensrate

850nm VCSEL Laser Sender

550m mei 50/125um MMF

Duplex LC receptacle optyske ynterface compliant

Single + 3.3V Netzteil

DDMI-funksje beskikber mei yntern kalibrearre modus

Hot-pluggable

Untfanger ferlies fan sinjaal útfier

Sender útskeakelje ynfier

International Class1 laser feilichheid sertifisearre

Bedriuwstemperatuerberik: Kommersjeel: -5 °C ~ 70 °C

RoHS-kompatibel

 


  • Produkt Model:CT-L0812-02DC
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Standert

    Konform mei SFP MSA (INF-8074i)

    Konform mei SFF-8472

    Konform mei IEEE 802.3z

    Technyske yndikatoaren

    Absolute maksimale wurdearrings

    Parameter

    Symboal

    Min

    Max

    Ienheid

    Storage temperatuer

    TS

    -40

    85

    °C

    Power Supply Voltage

    Vcc

    0

    3.6

    V

    Relative fochtichheid

    RH

    5

    95

    %

     

    Recommended Operating Betingsten

    Parameter

    Symboal

    Min

    Typysk

    Max

    Ienheid

    Notysjes

    Operating Case Temperatuer

    TC

    -5

     

    70

    °C

    CT-L0812-02DC

    Power Supply Voltage

    Vcc

    3.13

    3.3

    3.47

    V

     

    Data Rate

     

     

    1.25

     

    Gbps

     

    Fiber Length 50/125μm kearn MMF

     

     

     

    550

    m

     

     

    Elektryske skaaimerken

    Parameter

    Symboal

    Min

    Typysk

    Max

    Ienheid

    Notysjes

    Totaal oanbod Strom

    Icc

     

     

    300

    mA

     

    Sender

    Transmitter Differinsjaasje ynfier Voltage

     

    400

     

    2400

    mV

     

    Tx_Fault Output Voltage - Heech

    VOH

    2.4

     

    Vcc

    V

    LVTTL

    Tx_Fault Output Voltage - Low

    VOL

    0

     

    0.4

    V

    LVTTL

    Tx_Disable Input Voltage - Heech

    VIH

    2

     

    Vcc

    V

    LVTTL

    Tx_Disable Input Voltage - Low

    VIL

    0

     

    0.8

    V

    LVTTL

    Ynput Differinsjaaloperator Impedânsje

     

    90

    100

    110

    Ω

     

    Untfanger

    Ûntfanger Differinsjaasje útfier Voltage

     

    600

     

    1600

    mV

     

    LOS Output Voltage - Heech

    VOH

    2.4

     

    Vcc

    V

    LVTTL

     

    Elektryske skaaimerken

    Parameter

    Symboal

    Min

    Typysk

    Max

    Ienheid

    Notysjes

    LOS Output Voltage - Low

    VOL

    0

     

    0.4

    V

    LVTTL

    Utfier Differinsjaaloperator Impedânsje

     

    90

    100

    110

    Ω

     

    Optical Transmitter Skaaimerken

    Parameter

    Symboal

    Min

    Typysk

    Max

    Ienheid

    Notysjes

    Gemiddelde Output Power

    POUT

    -9.5

    -6

    -3

    dBm

     

    Center golflingte

    λC

    830

    850

    870

    nm

     

    Spektrale breedte

    Δλ

     

     

    0.85

    nm

     

    Extinction Ratio

    ER

    9

     

     

    dB

     

    Sender OFF Power

    POFF

     

     

    -45

    dBm

     

    Jitter PP

    TJ

     

     

    0.1

    UI

     

    Utfier Eye Diagram

    Komt oerien mei IEEE 802.3z

    Optical Receiver Skaaimerken

    Parameter

    Symboal

    Min

    Typysk

    Max

    Ienheid

    Notysjes

    Center golflingte

    λC

    830

    850

    870

    nm

     

    Untfanger gefoelichheid

    PSEN

     

     

    - 18

    dBm

    1

    Input Saturation Power (Overload)

    PSAT

    -3

     

     

    dBm

     

    LOS De-assert Level

    LOSD

     

     

    - 19

    dBm

     

    LOS Assert Level

    LOSA

    -35

     

     

    dBm

     

    LOS hysteresis

    HYS

    0.5

     

    6

    dB

     

    Pin Definysje

    1.25Gbps Multi-Modus 1310nm duplex SFP Transceiver #

    Pin

    No

    Symboal

    Namme / Beskriuwing

    Krêft

    Seq.

    Notysjes

    1

    VeeT

    Sender Ground

    1e

     

    2

    TX Fault

    Senderfoutyndikaasje, logika 1 jout stjoerder oan

    Fout.

    3e

    1

    3

    TX útskeakelje

    Sender útskeakelje, stjoerder útskeakelje op heech as iepen.

    3e

    2

    4

    MOD-DEF(2)

    Module Definition 2. Data line foar twa wire Serial ID.

    3e

    3

    5

    MOD-DEF(1)

    Module Definition 1. Clock line foar twa wire Serial ID.

    3e

    3

    6

    MOD-DEF(0)

    Module Definition 0. Grounded binnen de module.

    3e

    3

    7

    Rate Selektearje

    Net oansletten

    3e

     

    8

    LOS

    Ferlies fan Signal yndikaasje.Logika 1 jout ferlies fan sinjaal.

    3e

    4

    9

    VeeR

    Untfanger Ground

    1e

     

    10

    VeeR

    Untfanger Ground

    1e

     

    11

    VeeR

    Untfanger Ground

    1e

     

    12

    RD-

    Omkearde ûntfangen gegevens út, AC keppele

    3e

     

    13

    RD+

    Untfongen gegevens út, AC keppele

    3e

     

    14

    VeeR

    Untfanger Ground

    1e

     

    15

    VccR

    Untfanger Power

    2e

     

    16

    VccT

    Sender Power

    2e

     

    17

    VeeT

    Sender Ground

    1e

     

    18

    TD+

    Gegevens ynstjoere, AC-keppele

    3e

     

    19

    TD-

    Inverse Transmit Data In, AC keppele

    3e

     

    20

    VeeT

    Sender Ground

    1e

     

    Produkt Ofbylding

    1.25Gbps Multi-Modus 850nm 550m duplex DDM SFP TransceiverCT-L0812-02DC(3)-1
    1.25Gbps Multi-Modus 850nm 550m duplex DDM SFP TransceiverCT-L0812-02DC(5)-1

  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.