CT-1001C(47~ 1050MHz) FTTH CATV O/E Converter Oanpaste produksje

Koarte beskriuwing:

CeiTa CT-1001C rige CATV optyske-nei-elektryske converters binne geskikt foar digitale TV f

iber-to-the-home.De masine brûkt in hege gefoelige optyske ûntfanger, gjin stroomfoarsjenning,

gjin macht konsumpsje.As de ynfier optyske krêft Pin = -1dBm, it útfiernivo Vo =6

8dBμV, dat kin ekonomysk en fleksibel tapast wurde op it netwurk tapassing fan tripl

e boartsje en fiber-to-the-home.It uterlik fan CT-1001C is email, en de optyske haven

modus hat de folgjende twa opsjes:

1. CT1001C: CATV De wurkjende golflingte is 1260 ~ 1620nm.

2. CT1001C/WF:ynboude1310/1490nm filter,Tapaslik foar single-fiber fjouwer-wavelength syst

em,CATV wurkje golflingte 1550nm.

 


Produkt Detail

Produkt Tags

Features

▶ Gjin stroomfoarsjenning nedich, gjin enerzjyferbrûk

▶ 45 ~ 1050MHz wurkbânbreedte

▶Utfiernivo = 68dBμV (Pin = -1dBm)

Oanfraach

▶CATV FTTH

▶ TRIPLE PLAY

▶FTTH PON

Technyske yndikatoaren

Optreden

Yndeks

Oanfolje

  

 

 

 

Opticalpro Perties

        

CATV Working golflingte

 

(nm)

 

1260~1620

CT1001C

1540~1563

CT1001C/WF

Kanaal isolaasje

(dB)

≥40

1550nm en 1490nm

Responsiviteit

 

(A/W)

 

≥0,85

1310 nm

≥0,9

1550 nm

Ûntfongen optyske macht berik

(dB)

-14 ~+2

Digitale televyzje (MER>29dB)

Optyske refleksje ferlies

(dB)

≥55

 

Fiber Optic Link

 

 

 

SC/APC

CT1001C-SA

LC/APC

CT1001C-FA

  

 

Digita lTV-keppeling Charact Eristics

     

Working Bânbreedte

(MHz)

45~1050

 

Utfier nivo

(dBμV)

>68

Digitale televyzje (Pin = -1dBm)

Weromferlies

(dB)

≥14

47 ~ 862 MHz

Output Impedance

(Ω)

75

 

Oantal útfier havens

 

1

 

RF Connector

 

   
 Digita lTV-keppeling Charact Eristics

   

OMI

(%)

4.3

 

MER

 

 

(dB)

 

 

≥38

Pin: +1~-6dBm

≥30

Pin = -13.0dBm

BER

(dB)

<1.0E-9

Pin: +2.0~-14dBm

  

 

Algemiene skaaimerken

   

Operating Temperatuer

(℃)

-20 ~ +55

 

Storage Temperatuer

(℃)

-40 ~ 85

 

Working Relative Feuchte ity

(%)

5 ~95

 

GROOTTE(W)×(D)×(H)

(mm)

23×53×12

In type UPC/APC

Digital TV Test Data

Testkanaal: 155MHz

Pin

(dBm)

 

 

Vo

(dBm)

 

 

MER

 

 

BER

Pin (dBm)

 

Vo

(dBm)

 

MER

 

BER

PEAL

PRE

PEAL

PRE

+2,0

77.2

39,0

<1.0E-9

<1.0E-9

+2,0

71.2

38,5

<1.0E-9

<1.0E-9

+1,0

75,5

38.9

<1.0E-9

<1.0E-9

+1,0

69,7

39,0

<1.0E-9

<1.0E-9

+0.0

73.7

38.8

<1.0E-9

<1.0E-9

+0.0

68,5

39,0

<1.0E-9

<1.0E-9

-1.0

71.8

38.9

<1.0E-9

<1.0E-9

-1.0

67.7

38.7

<1.0E-9

<1.0E-9

-2.0

69,7

38.9

<1.0E-9

<1.0E-9

-2.0

66.2

38.8

<1.0E-9

<1.0E-9

-3.0

67.7

38.9

<1.0E-9

<1.0E-9

-3.0

64.3

38.9

<1.0E-9

<1.0E-9

-4.0

65.8

38.9

<1.0E-9

<1.0E-9

-4.0

62.2

38.7

<1.0E-9

<1.0E-9

-5.0

63.4

38.9

<1.0E-9

<1.0E-9

-5.0

60,5

38.3

<1.0E-9

<1.0E-9

-6.0

61.3

38.3

<1.0E-9

<1.0E-9

-6.0

58.6

38.2

<1.0E-9

<1.0E-9

-7.0

59,0

38.1

<1.0E-9

<1.0E-9

-7.0

57,5

37,5

<1.0E-9

<1.0E-9

-8.0

57.8

37.8

<1.0E-9

<1.0E-9

-8.0

55,5

37.2

<1.0E-9

<1.0E-9

-9.0

55.6

37.3

<1.0E-9

<1.0E-9

-9.0

53.2

36.0

<1.0E-9

<1.0E-9

-10.0

53,5

36.1

<1.0E-9

<1.0E-9

-10.0

51.2

35,0

<1.0E-9

<1.0E-9

-11.0

51.5

35.2

<1.0E-9

<1.0E-9

-11.0

49.2

34.9

<1.0E-9

<1.0E-9

-12.0

49,3

35.4

<1.0E-9

<1.0E-9

-12.0

47.4

33.1

<1.0E-9

<1.0E-9

-13.0

47.2

33.8

<1.0E-9

<1.0E-9

-13.0

45.4

31.1

<1.0E-9

<1.0E-9

-14.0

45,6

32.0

<1.0E-9

<1.0E-9

-14.0

43,5

29.0

<1.0E-9

<1.0E-9

-15.0

43.9

30.0

<1.0E-9

<1.0E-9

 

 

 

 

 

-16.0

41.9

28.0

<1.0E-9

<1.0E-9

 

 

 

 

 

Produkt Series

Model

Ynput golflingte

CATV Working golflingte

Pass golflingte

De glêstried Connector

CT1001C/NC-SA

1310 OR1550 nm

1260 ~ 1620 nm

-

SC/APC

CT1001C/WF-SA

1310, 1490 / 1550 nm

1540 ~ 1563 nm

-

SC/APC

CT1001C/NC-FA

1310 OR1550 nm

1260 ~ 1620 nm

-

FC/APC

CT1001C/WF-FA

1310, 1490 / 1550 nm

1540 ~ 1563 nm

-

FC/APC

 

Produkt Ofbylding

Passive CATV (1)
Passive CATV (2)

  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.