XPON 4G AC WIFI CATV USB ONU

Koarte beskriuwing:

4* Gigabit-poarten Dual-band WIFI2.4&5.8GHz, mei Realtek-chipsetûntwerp, hege prestaasjes, leech enerzjyferbrûk.Stypje dûbele modus, kin EPON- as GPON-modus automatysk wikselje as ferbûn mei EPON OLT of GPON OLT.Folgje mei GPON G.984/G.988 en IEEE802.3ah noarmen.CATV hat AGC automatyske winst, dat kin oanpasse de kleur gain yntinsiteit fan ferskillende ynfier optyske macht.Unterstützt NAT iepenbiere netwurk konverzje, GOOGIE platfoarm game tsjinners, firewall funksjes, ensfh It produkt wurdt garandearre foar 1-3 jier út de datum fan ferkeap, en de software kin wurde opwurdearre fergees foar it libben.


  • Single grutte: mm
  • Karton grutte: mm
  • Produkt Model:CX51041R07C
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ● 4G + WIFI + CATV + USB is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn oerdracht gegevens FTTH oplossings;de FTTH-applikaasje fan ferfierderklasse jout tagong ta gegevenstsjinsten.

    ● 4G + WIFI + CATV + USB binne basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It kin automatysk wikselje mei EPON- en GPON-modus as it tagong hat ta de EPON OLT of GPON OLT.

    ● 4G + WIFI + CATV + USB oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst (QoS) garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan 'e module fan Sina telekommunikaasje EPON CTC3.0.

    ● 4G + WIFI + CATV + USB binne konform mei IEEE802.11n STD, oannimt mei 4x4 MIMO, de heechste taryf oant 1200Mbps.

    ● 4G + WIFI + CATV + USB binne folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

    ● 4G + WIFI + CATV + USB binne ûntwurpen troch Realtek chipset 9607C.

    Produkt Feature en model list

    ONU Model

    CX51141R07C

    CX51041R07C

    CX50141R07C

    CX50041R07C

      

    Eigenskip

    4G

    CATV

    VOIP

    2.4/5GWIFI

    USB

    4G

    CATV

    2.4/5GWIFI

    USB

    4G

    VOIP

    2.4/5GWIFI

    USB

    4G

    2.4/5GWIFI

    USB

    Eigenskip

    4GE AC WIFI CATV USB ONU CX51041R07C(3)

    > Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

    > Unterstützt GPON G.984 / G.988 noarmen en IEEE802.3ah.

    > Stypje CATV-ynterface foar fideotsjinst en kontrôle op ôfstân troch Major OLT

    > Stypje 802.11 b/g/n, 802.11ac WIFI (4x4 MIMO) funksje en meardere SSID

    > Stypje NAT, Firewall-funksje.

    > Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

    > Stypje haven modus fan VLAN konfiguraasje

    > Support LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

    > Support TR069 Konfiguraasje op ôfstân en WEB Management

    > Stypje Rûte PPPOE / IPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

    > Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

    > Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    > Yn oerienstimming mei IEEE802.3ah standert

    > Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

    4GE AC WIFI CATV USB ONU CX51041R07C(4)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PON ynterface

    1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

    SC / APC ferbiner

    Untfang gefoelichheid: ≤-27dBm

    Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    4 x 10/100/1000 Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces

    Folslein / heal, RJ45-ferbining

    USB Ynterface

    standert USB 2.0

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac

    2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

    5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

    Stypje 4 * 4MIMO, 5dBi eksterne antenne, taryf oant 867Mbps

    Stipe: meardere SSID

    TX-krêft: 11n--22dBm/11ac--24dBm

    CATV ynterface

    RF, optyske krêft: +2~-15dBm

    Optyske refleksjeferlies: ≥45dB

    Optyske ûntfangende golflingte: 1550±10nm

    RF-frekwinsjeberik: 47~1000MHz, RF-útfierimpedânsje: 75Ω

    RF-útfiernivo: ≥ 80dBuV(-7dBm optyske ynfier)

    AGC berik: +2~-7dBm/-4~-13dBm/-5~-14dBm

    MER: ≥32dB(-14dBm optyske ynput), >35(-10dBm)

    LED

    11 LED, PWR, LOS, PON, LAN1~LAN4, 5G, 2.4G, normaal (CATV),

    Drukknop

    4, foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS, WIFI

    Operating condition

    Temperatuer: 0℃~+50℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Opslach Betingst

    Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Streamtafier

    DC 12V/1A

    Enerzjyferbrûk

    <6W

    Netto Gewicht

    <0.4kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    Pilot Lamp

    Status

    Beskriuwing

    WIFI

    On

    De WIFI-ynterface is omheech.

    Blink

    De WIFI-ynterface ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    De WIFI-ynterface is del.

    WPS

    Blink

    De WIFI-ynterface makket in ferbining feilich op.

    Út

    De WIFI-ynterface makket gjin feilige ferbining op.

    PWR

    On

    It apparaat wurdt oandreaun.

    Út

    It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink

    It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.

    Út

    It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On

    It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

    Blink

    It apparaat registrearret it PON-systeem.

    Út

    De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN4

    On

    Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).

    Blink

    Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    Normaal

    (CATV)

    On

    Optyske ynput is tusken -15dBm en 2dBm

    Út

    Optyske ynput is heger dan 2dBm of leger as -15dBm

    Skematyske diagram

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, VOD, fideotafersjoch, CATV ensfh.

    as

    Produkt Ofbylding

    4GE AC WIFI CATV USB ONU CX51041R07C(1)
    4GE AC WIFI CATV USB ONU CX51041R07C(主图)

    Bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    XPON 4GE AC WIFI CATV USB ONU 

    CX51041R07C

    4*10/100/1000M RJ45-ynterface, USB-ynterface, 1 PON-ynterface, ynboude FWDM, 1 RF-ynterface, stipe WIFI 5G&2.4G, stipe CATV AGC, plestik behuizing, eksterne voedingadapter

    Ynternet tillefoan ynstellings

    Jo moatte wat basisynformaasje sammelje, ynklusyf bewiisbrieven lykas it sip-tillefoannûmer fan 'e brûker, SIP-brûkersnamme, sip-wachtwurd, SIP-domein, proxy-tsjinner en útgeande proxy.Jo kinne dizze ynformaasje krije fan jo VoIP-provider.

    foto 4

    FAQ

    Q1.Wat binne de wichtichste skaaimerken fan dit produkt?
    A: It produkt hat 4 Gigabit-poarten, leveret 2.4 en 5.8GHz dual-band WIFI-stipe, en nimt in realtek-chipset-ûntwerp mei hege prestaasjes en leechmacht oan.It stipet ek dûbele modus, skeakelet automatysk tusken EPON en GPON modus as ferbûn mei de respektivelike OLT.Dêrneist foldocht it GPON G.984 / G.988 en IEEE802.3ah noarmen, en omfiemet CATV AGC automatyske winst kontrôle, NAT iepenbiere netwurk konverzje, GOOGIE platfoarm game tsjinner stipe, brânmuorre funksjes, etc.

    Q2.Hoefolle Gigabit-poarten hat dit produkt?
    A: It produkt hat yn totaal 4 Gigabit-ports, dy't meardere ferbiningen mei hege snelheid leverje foar ferskate apparaten.

    Q3.Wat binne de foardielen fan it stypjen fan dual-band WIFI?
    A: Dit produkt stipet 2.4 en 5.8 GHz dual-band WIFI, en biedt fleksibiliteit fan draadloze ferbining.De 2,4 GHz-band biedt bettere dekking en kin effektiver obstakels penetrearje, wylst de 5,8 GHz-band hegere gegevensraten biedt en minder gefoelich is foar ynterferinsje.

    Q4.Kin dit produkt automatysk wikselje tusken EPON- en GPON-modus?
    A: Ja, dit produkt is yn steat om automatysk te wikseljen tusken EPON- en GPON-modi as ferbûn mei in oerienkommende OLT (Optical Line Terminal).Dit soarget foar naadleaze kompatibiliteit mei ferskate netwurkynfrastruktuer.

    Q5.Hokker noarmen foldocht dit produkt?
    A: It produkt foldocht oan GPON G.984 / G.988 en IEEE802.3ah noarmen, garandearje ynteroperabiliteit en kompatibiliteit mei yndustry standert protokollen en apparatuer.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.