XPON 4GE AC WIFI USB ONU Manufacturing Company

Koarte beskriuwing:

XPON ONU kin NAT iepenbiere netwurkkonverzje útfiere en Google stipet in platfoarmspultsjinner.Firewall-nivo's binne L1, L2 en L3.Stypje protokollen lykas IGMP, Telnet, HTTP, HTTPS, IEEE802.3ah, ensfh Us ETH WAN kin brûkt wurde as in router funksje, LAN1 kin brûkt wurde as in uplink poarte, en oaren kinne brûkt wurde as in aktuele keppeling haven om te ferbinen oan terminals.XPON ONU is foarsjoen fan dual-band WIFI, 2.4GHz frekwinsje band WIFI taryf kin berikke 300Mbps.5.8GHz frekwinsje band WIFI taryf kin berikke 1200Mbps.TR069 op ôfstân konfiguraasje en WEB behear kin brûkt wurde.


  • Single grutte: mm
  • Karton grutte: mm
  • Produkt Model:CX50041R07C
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ● 4G + WIFI + USB is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn oerdracht gegevens FTTH oplossings;de FTTH-applikaasje fan ferfierderklasse jout tagong ta gegevenstsjinsten.

    ● 4G + WIFI + USB binne basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It kin automatysk wikselje mei EPON- en GPON-modus as it tagong hat ta de EPON OLT of GPON OLT.

    ● 4G + WIFI + USB oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst (QoS) garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan 'e module fan Sina telekommunikaasje EPON CTC3.0.

    ● 4G + WIFI + USB binne konform mei IEEE802.11n STD, oannimt mei 4x4 MIMO, de heechste taryf oant 1200Mbps.

    ● 4G + WIFI + USB binne folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

    ● 4G + WIFI + USB binne ûntwurpen troch Realtek chipset 9607C.

    Produkt Feature en model list

    ONU Model

    CX51141R07C

    CX51041R07C

    CX50141R07C

    CX50041R07C

      

    Eigenskip

    4G

    CATV

    VOIP

    2.4/5GWIFI

    USB

    4G

    CATV

    2.4/5GWIFI

    USB

    4G

    VOIP

    2.4/5GWIFI

    USB

    4G

    2.4/5GWIFI

    USB

    Eigenskip

    XPON 4GE AC WIFI USB ONU CX50041R07C (3)

    > Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

    > Unterstützt GPON G.984 / G.988 noarmen en IEEE802.3ah.

    > Stypje 802.11 b/g/n, 802.11ac WIFI (4x4 MIMO) funksje en meardere SSID

    > Stypje NAT, Firewall-funksje.

    > Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

    > Stypje haven modus fan VLAN konfiguraasje

    > Support LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

    > Support TR069 Konfiguraasje op ôfstân en WEB Management

    > Stypje Rûte PPPOE / IPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

    > Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

    > Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    > Yn oerienstimming mei IEEE802.3ah standert

    > Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

    XPON 4GE AC WIFI USB ONU CX50041R07C (4)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PON ynterface

    1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

    SC / APC ferbiner

    Untfang gefoelichheid: ≤-27dBm

    Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    4 x 10/100/1000 Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces

    Folslein / heal, RJ45-ferbining

    USB Ynterface

    standert USB 2.0

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac

    2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

    5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

    Stypje 4 * 4MIMO, 5dBi eksterne antenne, taryf oant 867Mbps

    Stipe: meardere SSID

    TX-krêft: 11n--22dBm/11ac--24dBm

    LED

    10 LED, PWR, LOS, PON, LAN1~LAN4, 5G, 2.4G

    Drukknop

    4, foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS, WIFI

    Operating condition

    Temperatuer: 0℃~+50℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Opslach Betingst

    Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Streamtafier

    DC 12V/1A

    Enerzjyferbrûk

    <6W

    Netto Gewicht

    <0.4kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    Pilot Lamp

    Status

    Beskriuwing

    WIFI

    On

    De WIFI-ynterface is omheech.

    Blink

    De WIFI-ynterface ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    De WIFI-ynterface is del.

    WPS

    Blink

    De WIFI-ynterface makket in ferbining feilich op.

    Út

    De WIFI-ynterface makket gjin feilige ferbining op.

    PWR

    On

    It apparaat wurdt oandreaun.

    Út

    It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink

    It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.

    Út

    It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On

    It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

    Blink

    It apparaat registrearret it PON-systeem.

    Út

    De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN4

    On

    Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).

    Blink

    Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    Skematyske diagram

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, VOD, fideo tafersjoch

    图片 1

    Produkt Ofbylding

    XPON 4GE AC WIFI USB ONU CX50041R07C (1)
    XPON 4GE AC WIFI USB ONU CX50041R07C (主图)

    Bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    XPON 4GE AC WIFI USB ONU

    CX50041R07C

    4*10/100/1000M, 1 PON-ynterface, , ynboude FWDM, 1 RF-ynterface, 1 USB-poarte, stipe WIFI 5G & 2.4G, plestik behuizing, eksterne voedingadapter

    FAQ

    Q1.Kin XPON ONU NAT iepenbiere netwurkkonverzje útfiere?
    A: Ja, XPON ONU kin NAT iepenbiere netwurk oersetting útfiere.Dizze funksje soarget foar naadleaze yntegraasje tusken privee en iepenbiere netwurken, wêrtroch soepele kommunikaasje tusken apparaten mooglik is.

    Q2.Hokker protokollen stipet XPON ONU?
    A: XPON ONU stipet ferskate protokollen, lykas IGMP, Telnet, HTTP, HTTPS en IEEE802.3ah, ensfh Dizze protokollen soargje foar effisjinte en feilige kommunikaasje en netwurkferkearbehear.

    Q3.Wat binne de firewall-nivo's levere troch XPON ONU?
    A: XPON ONU biedt trije firewall-nivo's: L1, L2 en L3.Dizze nivo's jouwe ferskate graden fan feiligens en kinne wurde konfigureare neffens spesifike netwurkeasken.Firewalls foarkomme unautorisearre tagong en helpe netwurkyntegriteit te behâlden.

    Q4.Hoe kinne jo XPON ONU brûke as router?
    A: De ETH WAN-poarte fan XPON ONU kin brûkt wurde as routerfunksje, wêrtroch in feilige en stabile ynternetferbining kin wurde oprjochte.Dizze funksje stelt brûkers yn steat om meardere apparaten te ferbinen mei in netwurk en in ynternetferbining te dielen.

    Q5.Wat binne de Wi-Fi-funksjes fan XPON ONU?
    A: XPON ONU is foarsjoen fan dual-band Wi-Fi, dy't 2.4GHz en 5.8GHz frekwinsjebands leveret.De 2.4GHz-band leveret in Wi-Fi-rate fan maksimaal 300Mbps, wylst de 5.8GHz-band in Wi-Fi-rate leveret fan maksimaal 1200Mbps.Dit soarget foar hege snelheid, betroubere draadloze ferbining foar in breed ferskaat oan apparaten.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.