WIFI6 AX3000 4GE + WIFI 1POTs 2USB ONU

Koarte beskriuwing:

CX60142Z28S AX3000 WIFI6 ONU is foarsjoen fan 4 Gigabit netwurk havens, oannimmen WIFI6 technyske standert, mei in maksimum snelheid fan maksimaal 3000Mbps.1 POTS-poarte kin wurde ferbûn mei bedrade tillefoans en oare apparatuer.D'r binne HGU- en SFU-modi.As HGU-modus ynskeakele is, kin it brûkt wurde as router.LAN1 kin brûkt wurde as de ferbining haven, en oare havens kinne wurde ferbûn oan terminals.Dual WAN konfiguraasje.Folgje mei IEEE802.11b/g/n/ac/ax noarmen.ZTE- en RTL-operaasje-ynterfaces binne ferienige.Troch brûkersbehear op twa nivo's te stypjen, kinne jo op elk momint genietsje fan hege snelheid en stabile netwurktsjinsten, en meitsje in naadleaze netwurkûnderfining.AX3000 WIFI6 ONU is in ideale kar foar thús- en kantoaromjouwings.

 


  • Single grutte: mm
  • Karton grutte: mm
  • Produkt Model:CX60142Z28S
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ●4G + WIFI + 1POTs + 2USB is in breedbân tagong apparaat spesjaal ûntworpen om te foldwaan oan de behoeften fan fêste netwurk operators foar FTTH en triple play tsjinsten.

    ●4G + WIFI + 1POTs + 2USBis basearre op in hege-optreden chip oplossing, stipet XPON dual-mode technology (EPON en GPON), leveret carrier-grade FTTH applikaasje data tsjinsten, en stipet OAM / OMCI behear.

    ● 4G + WIFI + 1POTs + 2USB stipet laach 2 / laach 3 funksjes lykas IEEE802.11b / g / n / ac / ax WiFi 6 technology, mei help fan 4x4 MIMO, mei in maksimum taryf fan oant 3000Mbps.

    ●4G + WIFI + 1POTs + 2USB binne folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

    ● 4G + WIFI + 1POTs + 2USB binne ûntwurpen troch ZTE chip set ZX279128S.

     

    Produkt Feature en model list

    ONU Model CX62242Z28S CX61242Z28S CX62142Z28S CX61142Z28S
     

     

    Eigenskip

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 4G

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 CATV

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 VOIP

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2.4/5GWIFI

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 USB

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 4G

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 1 CATV

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 VOIP

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2.4/5GWIFI

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 USB

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 4G

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 CATV

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 1 VOIP

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2.4/5GWIFI

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 USB

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 4G

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 1 CATV

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 1 VOIP

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2.4/5GWIFI

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 USB

    ONU Model CX62042Z28S CX61042Z28S CX60242Z28S  CX60142Z28S
     

     

    Eigenskip

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 4G

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 CATV

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2.4/5GWIFI

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 USB

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 4G

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 1 CATV

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2.4/5GWIFI

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 USB

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 4G

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 VOIP

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2.4/5GWIFI

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 USB

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 4G

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 1 VOIP

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2.4/5GWIFI

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 USB

    ONU Model CX60042Z28S      
      4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 4G

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2.4/5GWIFI

    4ae38081b769ce65dfc69838b7c168a 2 USB

         

    Eigenskip

    >Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

    >Folgje mei GPON G.984 / G.988 standert en IEEE802.3ah.

    >Stipe SIP-protokol foar VoIP-tsjinst

    >Yntegreare line testen konform mei GR-909 op POTS

    >Stypje 802.11 b/g/a/n/ac/ax, 802.11ax WIFI6 (4x4MIMO) funksje en meardere SSID

    >Stypje NAT, Firewall-funksje.

    >Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

    >Stypje power-off alarmfunksje, maklik foar deteksje fan keppelingsproblemen

    >Stypje havenmodus fan VLAN-konfiguraasje

    >Stypje LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

    >Stypje TR069 Konfiguraasje op ôfstân en WEB Management

    >Stypje Route PPPoE/IPoE/DHCP/Static IP en Bridge mixed mode

    >Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

    >Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    >Stypje ACL en SNMP om datapakketfilter fleksibel te konfigurearjen

    >Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PON ynterface

    1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

    ien modus, SC / APC ferbiner

    Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

    Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

    Overload optyske krêft: -3dBm (EPON) of - 8dBm (GPON)

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    4 x 10/100/1000 Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces

    Folslein / heal, RJ45-ferbining

    USB Ynterface

    Stamdard USB2.0, Stamdard USB3.0

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac/ax

    2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

    5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

    Stypje 4 * 4MIMO, 5dBi eksterne antenne, taryf oant 3000Mbps

    Stipe: meardere SSID

    TX-krêft: 11n--22dBm/11ac--24dBm

    POTS Port

    1 × POTS RJ11 Connector

    LED

    15 LED,: PWR, LOSPON, INTERNET, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, 2.4G,,, 5G, WPS, USB2.0/USB3.0, FXS1/FXS2

    Drukknop

    3, foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS

    Operating condition

    Temperatuer: 0℃~+50℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Opslach Betingst

    Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Streamtafier

    DC 12V/1.5A

    Enerzjyferbrûk

    <18W

    Netto Gewicht

    <0.4kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    Pilot Lamp

    Status

    Beskriuwing

    WIFI

    On

    De WIFI-ynterface is omheech.

    Blink

    De WIFI-ynterface ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    De WIFI-ynterface is del.

    WPS

    Blink

    De WIFI-ynterface makket in ferbining feilich op.

    Út De WIFI-ynterface makket gjin feilige ferbining op.

    PWR

    On It apparaat wurdt oandreaun.
    Út It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.
    Út It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On It apparaat is registrearre by it PON-systeem.
    Blink It apparaat registrearret it PON-systeem.
    Út De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN4

    On Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).
    Blink Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).
    Út Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    FXS

    On Tillefoan hat registrearre by de SIP Server.
    Blink Tillefoan hat registrearre en gegevens oerdracht (ACT).
    Út Tillefoanregistraasje is ferkeard.

    Oanfraach

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, VOD, fideotafersjoch, VoIP

     

     

    444fb48e3ee310de5f9118e20912e90

    Produkt Uterlik

    bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    AX3000 WIFI6 4GE+WIFI+1POTs+2USB ONU

    CX60142Z28S

    4*10/100/1000MNetwurkpoarte; 1 POTS-poarten; 2 USB-poarten; eksterne adapter foar stroomfoarsjenning

    Reguliere Power Adapter

    可选常规电源适配器配图

    FAQ

    Q1.Wat binne de wichtichste skaaimerken fanAX3000 WIFI6 4GE+WIFI+1POTs+2USBONU?

    - AX3000 WIFI6 4GE+WIFI+1POTs+2USB ONU is foarsjoen fan 4 Gigabit havens.
    - Stypje dual-band WiFi2.4 / 5.8GHz.
    - Stypje EPON- en GPON-tagong.
    - ONU kin de OLT-modus fan it sintrale kantoar automatysk identifisearje (EPON of GPON).
    - Adaptive EPON- as GPON-tagongsmooglikheid.

    -De maksimum oerdracht taryf kin berikke 3000Mbps.

     Q2.Hokker noarmen en technyske spesifikaasjes docht deAX3000 WIFI6 4GE+WIFI+1POTs+2USBONU foldogge oan?

    - De apparatuerfunksjes en prestaasjesyndikatoaren foldogge oan de relevante oanbefellings fan ITU-T en IEEE.
    - Folgje oan relevante ynternasjonale noarmen en technyske spesifikaasjes fan 'e yndustry.
    - Kompatibel mei mainstream OLT (lokale terminal) en oare funksjes.

    Q3.Wat is it doel fan it web behear funksje fanAX3000 WIFI6 4GE+WIFI+1POTs+2USBONU?
    - Webbehearfunksje lit brûkers AX3000 WIFI6 4GE + WIFI + 1POTs + 2USB ONU konfigurearje en kontrolearje fia in web-basearre ynterface.
    - It leveret in brûkerfreonlike ynterface om ONU-ynstellingen en prestaasjes te behearjen.

    Q4.KinneAX3000 WIFI6 4GE+WIFI+2POTs+2USBONU wurde brûkt mei oare soarten OLT?
    - Ja, AX3000 WIFI6 4GE + WIFI + 1POTs + 2USB ONU is kompatibel mei mainstream OLT en oare funksjes.
    - It kin brûkt wurde mei ferskate OLT's, salang't it foldocht oan de relevante noarmen en technyske spesifikaasjes.

    Q5.KinneAX3000 WIFI6 4GE+WIFI+1POTs+2USBONU stipet meardere apparaten en brûkers?
    - Ja, de 4 Gigabit-poarten fan AX3000 WIFI6 4GE + WIFI + 1POTs + 2USB ONU kinne meardere apparaten wurde ferbûn.
    - It kin meardere brûkers tagelyk stypje, it leverjen fan hege snelheid ynternet tagong en ferbining.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.