XPON 1G1F WIFI CATV POTs ONU

Koarte beskriuwing:

XPON ONU kin frij ynsteld wurde as HGU of SFU (Home Gateway Unit) yn ferskate FTTH-oplossingen, mei 1Gigabit 1FE 1VOIP 1CATV kombineare mei VoIP-funksje, netwurkkommunikaasjefunksje, en kabel-tv-funksje (mei AGC foar bettere ûnderfining), wirklik realisearjend trije De bêste produkt foar netwurk digitale konverginsje.En it kin automatysk wikselje tusken EPON OLT en GPON OLT.Diagnoaze en lokaasje fan fouten op ôfstân kinne wurde útfierd troch kommando's út te jaan fia OMCI.Kompatibele OLT's omfetsje SMATR OLT, UP2000, Huawei, ZTE, Fiberhome, CDATA, VSOL, HSGQ, BDCOM, ensfh.


  • Single grutte:210x55x170mm
  • Karton grutte:565x435x390 mm
  • Produkt Model:CX21120R02C
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ●1G1F + WIFI + CATV is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn oerdracht gegevens FTTH oplossings;de FTTH-applikaasje fan ferfierderklasse jout tagong ta gegevenstsjinsten.

    ● 1G1F + WIFI + CATV is basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It kin automatysk wikselje mei EPON- en GPON-modus as it tagong hat ta de EPON OLT of GPON OLT.

    ● 1G1F + WIFI + CATV oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst (QoS) garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan 'e module fan Sina telekommunikaasje EPON CTC3.0.

    ● 1G1F + WIFI + CATV is konform mei IEEE802.11n STD, oannimt mei 2x2 MIMO, de heechste taryf oant 300Mbps.

    ● 1G1F + WIFI + CATV is folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

    ● 1G1F + WIFI + CATV is ûntwurpen troch Realtek chipset 9602C.

    Eigenskip

    XPON 1G1F WIFI CATV POTS CX21120R02C (2)

    > Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

    > Unterstützt GPON G.984 / G.988 noarmen

    > Stypje CATV-ynterface foar fideotsjinst en kontrôle op ôfstân troch Major OLT

    > Stypje 802.11n WIFI (2x2 MIMO) funksje

    > Stypje NAT, Firewall-funksje.

    > Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

    > Stypje haven modus fan VLAN konfiguraasje

    > Support LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

    > Support TR069 Remote Konfiguraasje en ûnderhâld

    > Stypje Rûte PPPOE / IPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

    > Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

    > Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    > Yn oerienstimming mei IEEE802.3ah standert

    > Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

    XPON 1G1F WIFI CATV POTS CX21120R02C (1)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PONynterface

    1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop:1310nm;Downstream:1490 nm

    SC / APC ferbiner

    Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

    Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    1x10/100/1000 Mbps en 1x10/100Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces. Folslein / heal, RJ45-ferbining

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n

    Bedriuwsfrekwinsje: 2.400-2.4835GHz

    stypje MIMO, taryf oant 300Mbps

    2T2R,2 eksterne antenne 5dBi

    Stypje:Mfolsleine SSID

    Kanaal: 13

    Modulaasje type: DSSS,CCK en OFDM

    Kodearring skema: BPSK,QPSK,16QAM en 64QAM

    CATV ynterface

    RF, optyske krêft: +2~-15dBm

    Optyske refleksje ferlies:45dB

    Optyske ûntfangende golflingte: 1550±10nm

    RF-frekwinsjeberik: 47~1000MHz, RF-útfierimpedânsje: 75Ω

    RF útfier nivo:80dBuV(-7dBm optyske ynfier

    AGC berik: +2~-7dBm/-4~-13dBm/-5~-14dBm

    MER:32dB (-14dBm optyske ynfier),35 (-10dBm)

    POTSHaven

    RJ11

    Maksimum 1 km ôfstân

    Balansearre ring, 50V RMS

    LED

    10 LED, Foar Status fan WIFI,WPS,PWR,LOS,PON,LAN1~LAN2,WORN,NORMAAL(CATV), FXS

    Drukknop

    4, foar Funksje fan Power oan / út, Weromsette, WPS, WIFI

    Operating condition

    Temperatuer:0+50℃

    Feuchte: 10%90%(non-condensing

    Opslach Betingst

    Temperatuer:-40℃~+60

    Feuchte: 10%90%(non-condensing

    Streamtafier

    DC 12V/1A

    Enerzjyferbrûk

    <6W

    Netto Gewicht

    <0.4kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    Piloat  Lampe

    Status

    Beskriuwing

    WIFI

    On

    De WIFI-ynterface is omheech.

    Blink

    De WIFI-ynterface ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    De WIFI-ynterface is del.

    WPS

    Blink

    De WIFI-ynterface makket in ferbining feilich op.

    Út

    De WIFI-ynterface makket gjin feilige ferbining op.

    PWR

    On

    It apparaat wurdt oandreaun.

    Út

    It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink

    It apparaat doseart gjin optyske sinjalenof mei lege sinjalen.

    Út

    It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On

    It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

    Blink

    It apparaat registrearret it PON-systeem.

    Út

    De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN2

    On

    Port (LANx) is goed ferbûn (LINK).

    Blink

    Port (LANx) is it ferstjoeren of/en ûntfangen fan gegevens (ACT).

    Út

    Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    FXS

    On

    Tillefoan hat registrearre by de SIP Server.

    Blink

    Tillefoan hat registrearre en gegevens oerdracht (ACT).

    Út

    Tillefoanregistraasje is ferkeard.

    WORN

    (CATV)

    On

    Input optyske macht is heger as2dBm of minder as -15dBm

    Út

    Optyske ynput is tusken -15dBm en2dBm

    Normaal

    (KATV)

    On

    Optyske ynput is tusken -15dBm en2dBm

    Út

    Input optyske macht is heger as2dBm of minder as -15dBm

    Skematyske diagram

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, VOD (fideo op fraach), fideo tafersjoch, ensfh.

    asd

    Produkt Ofbylding

    XPON 1G1F WIFI CATV POTS CX21120R02C (主图)
    XPON 1G1F WIFI CATV POTS CX21120R02C (4)

    Bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    XPON 1G1F WIFI  CATV POTsONU

    CX21120R02C

    1*10/100/1000M en 1*10/100M Ethernet-ynterface, 1 PON-ynterface, 1 POTS-ynterface, 1 RF-ynterface, ynboude FWDM, stipe Wi-Fi-funksje, Plastic behuizing, eksterne voedingadapter

    oanmelde webside

    Folgje my om te begripen hoe't ús webside is oanmeld!

    1.It IP-adres fan 'e PC moat ynsteld wurde binnen it folgjende berik: 192.168.1, ús subnetmasker is 255.255.255.0.

    2. Jo moatte iepenje in ynternet blêder op in kompjûter of wireless apparaat ferbûn mei it ynternet.

    3. Fier de URL http://192.168.1.1 yn, jo kinne it IP-adres fan it apparaat fine op it apparaatlabel.

    4. Fier de brûkersnamme en wachtwurd yn, de brûkersnamme is "admin" en it standert wachtwurd is "admin".De brûkersnamme en wachtwurd binne haadlettergefoelich.De ynstelde brûkersnamme en wachtwurd kinne fûn wurde op it apparaatlabel.

    asd

    FAQ

    Q1.Kin XPON ONU frij ynsteld wurde as HGU of SFU yn ferskate FTTH-oplossingen?
    A: Ja, XPON ONU kin frij ynsteld wurde as HGU (Home Gateway Unit) of SFU (Single Family Unit) yn ferskate FTTH-oplossingen.

    Q2.Wat binne de skaaimerken fan XPON ONU?
    Antwurd: XPON ONU is foarsjoen fan 1Gigabit 1FE 1VOIP 1CATV, kombinearjen fan VoIP-funksje, netwurkkommunikaasjefunksje en kabel-tv-funksje.It omfettet ek AGC (Automatic Gain Control) foar bettere brûkersûnderfining.

    Q3.Stipet XPON ONU netwurk digitale konverginsje?
    A: Ja, XPON ONU is ûntworpen om digitale konverginsje fan netwurken te stypjen en is it ideale produkt foar dit doel.

    Q4.Kin XPON ONU automatysk wikselje tusken EPON OLT en GPON OLT?
    A: Ja, XPON ONU is yn steat om automatysk te wikseljen tusken EPON OLT (Optical Line Terminal) en GPON OLT, en biedt fleksibiliteit foar ferskate netwurkkonfiguraasjes.

    Q5.Kin XPON ONU diagnoaze en lokaasje op ôfstân realisearje?
    Antwurd: Ja, XPON ONU kin kommando's útjaan fia OMCI (ONU Management and Control Interface) foar diagnoaze en lokaasje fan flaters op ôfstân.De OLT kompatibel mei dizze funksje omfettet SMATR OLT en UP2000.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.