EPON OLT PX20+++ SFP 1.25G x1490/R1310nm 20km +9dBm Transceiver CT-SET11-20DCD

Koarte beskriuwing:

Single fiber bi-directional gegevens keppelings asymmetrysk TX 1250Mbps/RX1250Mbps applikaasje

1490nm trochgeande modus DFB laserstjoerder en 1310nm burst-modus APD-TIA ûntfanger

Small Form Factor Pluggable pakket mei SC / UPC Connector

Single 3.3V Netzteil

DDMI-funksje beskikber mei yntern kalibrearre modus

Digitale burst RSSI-funksje om it ynput optyske krêftnivo te kontrolearjen

LVPECL kompatible gegevens input / output ynterface

LVTTL-stjoerder útskeakelje kontrôle

LVTTL stjoerder laser fout alarm

Leech EMI en poerbêste ESD-beskerming

International Class1 laser feilichheid sertifisearre

Operating temperatuer berik:

Kommersjeel: -5°C~70°C

RoHS6 neilibjen

 

 

 

 


  • Produkt Model:CT-SET11-20DCD
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Standert

    Foldien mei SFP Multi-Boarne Oerienkomst (MSA) SFF-8074i

    Voldoet oanIEEE 802.3ah

    Komt oerien mei FCC 47 CFR Part 15, Klasse B

    Voldoet oan FDA 21 CFR 1040.10 en 1040.11 útsein foar ôfwikingen neffens Laser Notice No. 50, datearre 24 juny 2007

    Komt oerien mei SFF-8472

    Kompatibel mei TR-NWT-000870 4.1 ESD gefoelichheid klassifikaasje Klasse2.

    Kompatibel mei Telcordia GR-468-CORE

    Technyske yndikatoaren

    Absolute maksimale wurdearrings

    Parameter

    Symboal

    Min

    Max

    Ienheid

    Storage Ambient Temperatuer

    TSTG

    -40

    85

    °C

    Storage Humidity

    HS

    5

    90

    %

    Operating Feuchte

    HO

    5

    85

    %

    Power Supply Voltage

    Vcc

    0

    3.6

    V

    Untfanger beskeadige drompel

     

    +4

     

    dBm

     

    Recommended Operating Betingsten

    Parameter

    Symboal

    Min

    Typysk

    Max

    Ienheid

    Notysjes

    Operating Case Temperatuer

    TC

    -5

     

    70

    °C

     

    Power Supply Voltage

    Vcc

    3.13

    3.3

    3.47

    V

     

    Enerzjyferbrûk

    PW

     

     

    1.65

    W

     

    Data Rate

     

     

    1.25

     

    Gbps

     

     

    Elektryske skaaimerken

    Parameter

    Symboal

    Min

    Typysk

    Max

    Ienheid

    Notysjes

    Totaal oanbod Strom

    Icc

     

     

    500

    mA

     

    Sender

    Transmitter Differinsjaasje ynfier Voltage

     

    400

     

    2400

    mV

     

    Tx_Fault Output Voltage - Heech

    VOH

    2.4

     

    Vcc

    V

    LVTTL

    Tx_Fault Output Voltage - Low

    VOL

    0

     

    0.4

    V

    LVTTL

    Tx_Disable Input Voltage - Heech

    VIH

    2

     

    Vcc

    V

    LVTTL

    Tx_Disable Input Voltage - Low

    VIL

    0

     

    0.8

    V

    LVTTL

    Ynput Differinsjaaloperator Impedânsje

    ZIN

    85

    100

    115

    Ω

     

    Untfanger

    Ûntfanger Differinsjaasje útfier Voltage

     

    600

     

    1600

    mV

    LVPECL, DC keppele

    RSSI Trigger Input Voltage - Heech

    VIH

    2

     

    Vcc

    V

    LVTTL

    RSSI Trigger Input Voltage - Low

    VIL

    0

     

    0.8

    V

    LVTTL

    LOS Output Voltage - Heech

    VOH

    2.4

     

    Vcc

    V

    LVTTL

    LOS Output Voltage - Low

    VOL

    0

     

    0.4

    V

    LVTTL

    LOS Assert Tiid

    TLOSA

     

    500

     

    us

     

    LOS De-assert Tiid

    TLOSD

     

    500

     

    us

     

    Utfier Differinsjaaloperator Impedânsje

    ZOUT

    90

    100

    110

    Ω

     

     

    Optical Transmitter Skaaimerken

    Parameter

    Symboal

    Min

    Typysk

    Max

    Ienheid

    Notysjes

    Gemiddelde Output Power

    POUT

    +6

    +9

    +10

    dBm

     

    Center golflingte

    λC

    1480

     

    1500

    nm

     

    Spektrale breedte (-20dB)

    ∆λ

     

     

    1

    nm

     

    Side Mode ûnderdrukking Ratio

    SMSR

    30

     

     

     

     

    Extinction Ratio

    ER

    9

     

     

    dB

    PRBS 27-1 @1.25Gbit/s

    Transmitter en dispersion Penalty

    TDP

     

     

    2.3

    dB

    Ferstjoere op 20 km SMF

    Sender OFF Power

    POFF

     

     

    -39

    dBm

     

    Utfier Eye Diagram

    Konform mei IEEE 802.3ah

    Transmitter Reflection

     

     

     

    -10

    dB

     

    OpticalReceiver Skaaimerken

    Parameter

    Symboal

    Min

    Typysk

    Max

    Ienheid

    Notysjes

    Center golflingte

    λC

    1260

     

    1360

    nm

     

    Untfanger gefoelichheid

    SEN

     

     

    -33

    dBm

    Notysje 1

    Input Saturation Power (Overload)

    SAT

    -6

     

     

    dBm

     

    LOS Assert Level

    LOSA

    -45

     

     

    dBm

     

    LOS De-assert Level

    LOSD

     

     

    -34

    dBm

     

    LOS Hysteresis

    HYS

    0.5

     

    6

    dB

     

    Untfanger Reflection

     

     

     

    -12

    dB

     
    图片1

    RSSISkaaimerken 

    Parameter

    Symboal

    Min.

    Typ.

    Max.

    Ienheid

    Notysjes

    RSSI Trigger-Leech

     

    0

     

    0.8

    V

     

    RSSI Trigger-High

     

    2.0

     

    Vcc

    V

     

    RSSI Trigger Fertraging

    TD

    0

     

    3000

    ns

     

    Optysk sinjaal tidens tiid

    TONT

    300

     

     

    ns

     

    RSSI Trigger breedte

    TW

    300

     

    TONT - TD

    ns

     

    I2C Tagong ferbean Tiid

    Tp

     

     

    500

    μs

     

    Pin Definysje

    10Gbps 1310nm 20km D uplex LC DDM SFP+ Module CT-L1396-20D

    PinNee

    Symboal

    Namme / Beskriuwing

    Power Seq.

    Noat

    1

    VeeT

    Sender Ground

    1e

     

    2

    TX_Fout

    Sender Fault Yndikaasje

    3e

    Heech: abnormaal;Leech: normaal

    3

    TX_Utskeakelje

    Sender útskeakelje

    3e

    Heech: stjoerder útskeakelje;Low: stjoerder ynskeakelje.Ynterne 4.7k-10kΩ pull-up.

    4

    MOD-DEF2

    Module definysje 2

    3e

    De gegevens line fan twa wire serial ynterface

    5

    MOD-DEF1

    Module definysje 1

    3e

    De klok line fan twa wire serial ynterface

    6

    MOD-DEF0

    Module definysje 0

    3e

    Ferbûn mei grûn yn 'e transceiver

    7

    RSSI Trigger

    RSSI Trigger foar Transceiver A / D Conversion

    3e

    Heech: RSSI A/D-konverzje ynskeakelje

    8

    RX_LOS

    Ferlies fan sinjaal

    3e

    Heech: ferlies fan sinjaal;Low: sinjaal ûntdutsen;

    9

    VeeR

    Untfanger Ground

    1e

     

    10

    VeeR

    Untfanger Ground

    1e

     

    11

    VeeR

    Untfanger Ground

    1e

     

    12

    RD-

    Inv.Untfanger Data Out

    3e

    LVPECL logyske útfier, DC-keppele

    13

    RD+

    Untfanger Data Out

    3e

    LVPECL logyske útfier, DC-keppele

    14

    VeeR

    Untfongen Ground

    1e

     

    15

    VCCR

    Untfanger Power

    2e

     

    16

    VCCT

    Sender Power

    2e

     

    17

    VeeT

    Sender Ground

    1e

     

    18

    TD+

    Gegevens ynstjoere

    3e

    LVPECL logyske ynfier, AC keppele

    19

    TD-

    Inv.Gegevens ynstjoere

    3e

    LVPECL logyske ynfier, AC keppele

    20

    VeeT

    Sender Ground

    1e

     

    Produkt Ofbylding

    EPON OLT PX20+++ SFP Transceiver CT-SET11-20DCD (4)
    EPON OLT PX20+++ SFP Transceiver CT-SET11-20DCD (5)

  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.