XPON 1G3F WIFI CATV ONU ONT Suppliers Manufacturing

Koarte beskriuwing:

XPON ONU hat 1 * Gigabit haven plus 3 * 100M havens.Folgje mei IEEE802.11b / g / n standert, WIFI frekwinsje 2.4-2.4835GHz oannimt MIMO technology.It is foarsjoen fan CATV mei AGC automatyske winst, dat kin oanpasse de optyske macht winst yntinsiteit fan ferskate yngongen, en kin wurde regele op ôfstân.De optyske ûntfangende golflingte is 1550nm.It stipet XGSPON omjouwing.De produkten ferkocht troch ús bedriuw binne garandearre foar 1-3 jier, en de software kin wurde opwurdearre fergees foar it libben.


  • Single grutte:210x55x170mm
  • Karton grutte:565x435x360 mm
  • Produkt Model:ZX21040Z127
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ● 1G3F + WIFI + CATV is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn oerdracht gegevens FTTH oplossings;de FTTH-applikaasje fan ferfierderklasse jout tagong ta gegevenstsjinsten.

    ● 1G3F + WIFI + CATV is basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It kin automatysk wikselje mei EPON- en GPON-modus as it tagong hat ta de EPON OLT of GPON OLT.

    ● 1G3F + WIFI + CATV oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst (QoS) garânsjes om de technyske prestaasjes fan 'e module fan Sina telekommunikaasje EPON CTC3.0 te foldwaan.

    ● 1G3F + WIFI + CATV is konform mei IEEE802.11n STD, oannimt mei 2x2 MIMO, de heechste taryf oant 300Mbps.

    ● 1G3F + WIFI + CATV is folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

    ● 1G3F + WIFI + CATV is ûntwurpen troch ZTE chip set 279127.

    Eigenskip

    XPON 1G3F WIFI CATV ONU ZX20040Z127(4)

    > Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

    > Unterstützt GPON G.984 / G.988 noarmen

    > Stypje CATV-ynterface foar fideotsjinst en kontrôle op ôfstân troch Major OLT

    > Stypje 802.11n WIFI (2x2 MIMO) funksje

    > Stypje NAT, Firewall-funksje.

    > Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

    > Stypje haven modus fan VLAN konfiguraasje

    > Support LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

    > Support TR069 Remote Konfiguraasje en ûnderhâld

    > Stypje Rûte PPPOE / IPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

    > Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

    > Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    > Yn oerienstimming mei IEEE802.3ah standert

    > Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome ...)

    XPON 1G3F WIFI CATV ONU ZX20040Z127(1)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PON ynterface

    1 E/GPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

    SC / APC ferbiner

    Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

    Transmitting optyske krêft: 0.5 ~ + 4dBm

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    1x10/100/1000Mbps en 3x10/100Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces.Folslein / heal, RJ45-ferbining

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n

    Bedriuwsfrekwinsje: 2.400-2.4835GHz

    stypje MIMO, taryf oant 300Mbps

    2T2R,2 eksterne antenne 5dBi

    Stipe: Meardere SSID

    Kanaal: 13

    Modulaasjetype: DSSS, CCK en OFDM

    Koderingsskema: BPSK, QPSK, 16QAM en 64QAM

    CATV ynterface

    RF, optyske krêft: +2~-18dBm

    Optyske refleksjeferlies: ≥45dB

    Optyske ûntfangende golflingte: 1550±10nm

    RF-frekwinsjeberik: 47~1000MHz, RF-útfierimpedânsje: 75Ω

    RF-útfiernivo: ≥ 80dBuV(-7dBm optyske ynfier)

    AGC berik: +2~-7dBm/-4~-13dBm/-5~-14dBm

    MER: ≥32dB(-14dBm optyske ynput), >35(-10dBm)

    LED

    10 LED, Foar Status fan WIFI, WPS, PWR, LOS, PON, LAN1 ~ LAN4, NORMAAL (CATV)

    Drukknop

    3, foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS

    Operating condition

    Temperatuer: 0℃~+50℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Opslach Betingst

    Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Streamtafier

    DC 12V/1A

    Enerzjyferbrûk

    <6W

    Netto Gewicht

    <0.4kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    PilotLamp

    Status

    Beskriuwing

    WIFI

    On

    De WIFI-ynterface is omheech.

    Blink

    De WIFI-ynterface ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    De WIFI-ynterface is del.

    WPS

    Blink

    De WIFI-ynterface makket in ferbining feilich op.

    Út

    De WIFI-ynterface makket gjin feilige ferbining op.

    PWR

    On

    It apparaat wurdt oandreaun.

    Út

    It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink

    It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.

    Út

    It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On

    It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

    Blink

    It apparaat registrearret it PON-systeem.

    Út

    De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN4

    On

    Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).

    Blink

    Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    Normaal

    (CATV)

    On

    Optyske ynput is tusken -18dBm en 2dBm

    Út

    Optyske ynput is heger dan 2dBm of leger as -18dBm

    Oanfraach

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, CATV ensfh.

    图片 1

    Produkt Ofbylding

    XPON 1G3F WIFI CATV ONU ZX20040Z127(主图)
    XPON 1G3F WIFI CATV ONU ZX20040Z127(3)

    Bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    XPON 1G3F WIFI CATV ONU

    ZX21040Z127

    1*10/100/1000M en 3*10/100M Ethernet-ynterface, 1 PON-ynterface, ynboude FWDM, 1 RF-ynterface, stipe Wi-Fi-funksje, stipe AGC, plestik behuizing, eksterne voedingadapter

    FAQ

    Q1.Hoefolle havens hat XPON ONU?
    A: XPON ONU hat 1 Gigabit-poarte en 3 100M-ports.

    Q2.Hokker noarmen foldocht XPON ONU?
    A: XPON ONU foldocht oan IEEE802.11b/g/n standert.

    Q3.Wat is it WiFi-frekwinsjeberik fan XPON ONU?
    A: De WiFi-frekwinsje fan XPON ONU is 2.4-2.4835GHz.

    Q4.Hokker technology brûkt de WiFi fan XPON ONU?
    A: De WiFi fan XPON ONU nimt MIMO (Multiple Input Multiple Output) technology oan.

    Q5.Stipet XPON ONU XGSPON-omjouwing?
    A: Ja, XPON ONU stipet XGSPON-omjouwing.

    Q6.Wat is de optyske ûntfangende golflingte fan XPON ONU?
    A: De ljocht-ûntfangende golflingte fan XPON ONU is 1550nm.

    Q7.Wat is de garânsjeperioade fan 'e produkten ferkocht troch jo bedriuw?
    A: De produkten ferkocht troch ús bedriuw binne garandearre foar 1-3 jier.

    Q8.Kin de software fan XPON ONU fergees wurde opwurdearre?
    A: Ja, de software fan XPON ONU kin fergees foar it libben opwurdearre wurde.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.