XPON 1G1F WIFI POTs ONU Produsearje Supplier Eksporter

Koarte beskriuwing:

XPON ONU, mei help fan Realtek oplossing RTL9602C + RTL8192 rige.Mei 1Gigabit 1FE WIFI en POTs-poarte kinne POT's it operatorplatfoarm frij ynstelle, yn oerienstimming mei de ynbelnoarmen fan ferskate lannen, en perfekt kombineare mei lokale gebrûksnoarmen.Carrier-grade FTTH applikaasje gegevens tsjinst tagong.Folgje mei de technyske easken fan IEEE802.11n, ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah, en foldogge oan de technyske easken fan China Telecom EPON CTC3.0.As ferbûn mei EPON OLT of GPON OLT, kin it automatysk oerskeakelje nei EPON- as GPON-modus.Mei 2 × 2 MIMO kin de maksimale taryf 300Mbps berikke.


  • Single grutte:210x55x170mm
  • Karton grutte:565 x 435 x 370 mm
  • Produkt Model:CX20120R02C
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ● 1G1F + WIFI + POTs is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn oerdracht gegevens FTTH oplossings;de FTTH-applikaasje fan ferfierderklasse jout tagong ta gegevenstsjinsten.

    ● 1G1F + WIFI + POTs is basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON technology.It kin automatysk wikselje mei EPON- en GPON-modus as it tagong hat ta de EPON OLT of GPON OLT.

    ● 1G1F + WIFI + POTs oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst (QoS) garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan 'e module fan Sina telekommunikaasje EPON CTC3.0.

    ● 1G1F + WIFI + POTs is konform mei IEEE802.11n STD, oannimt mei 2x2 MIMO, de heechste taryf oant 300Mbps.

    ● 1G1F + WIFI + POTs is folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

    ● 1G1F + WIFI + POTs is ûntwurpen troch Realtek chipset 9602C.

    Eigenskip

    XPON 1G1F WIFI POTS ONU CX20120R02C (5)

    > Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

    > Unterstützt GPON G.984 / G.988 noarmen

    > Stipe SIP-protokol foar VoIP-tsjinst

    > Yntegreare line testen konform mei GR-909 op POT's

    > Stypje 802.11n WIFI (2x2 MIMO) funksje

    > Stypje NAT, Firewall-funksje.

    > Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

    > Stypje haven modus fan VLAN konfiguraasje

    > Support LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

    > Support TR069 Konfiguraasje op ôfstân en WEB Management

    > Stypje Rûte PPPOE / IPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

    > Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

    > Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    > Yn oerienstimming mei IEEE802.3ah standert

    > Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

    XPON 1G1F WIFI POTS ONU CX20120R02C (6)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PONynterface

    1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop:1310nm;Downstream:1490 nm

    SC / APC ferbiner

    Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

    Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    1x10/100/1000 Mbps en 1x10/100Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces. Folslein / heal, RJ45-ferbining

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n

    Bedriuwsfrekwinsje: 2.400-2.4835GHz

    stypje MIMO, taryf oant 300Mbps

    2T2R,2 eksterne antenne 5dBi

    Stypje:Mfolsleine SSID

    Kanaal: 13

    Modulaasje type: DSSS,CCK en OFDM

    Kodearring skema: BPSK,QPSK,16QAM en 64QAM

    POTSHaven

    RJ11

    Maksimum 1 km ôfstân

    Balansearre ring, 50V RMS

    LED

    8 LED, Foar Status fan WIFI,WPS,PWR,LOS,PON,LAN1~LAN2,FXS

    Drukknop

    4, foar Funksje fan Power oan / út, Weromsette, WPS, WIFI

    Operating condition

    Temperatuer:0+50℃

    Feuchte: 10%90%(non-condensing

    Opslach Betingst

    Temperatuer:-40℃~+60

    Feuchte: 10%90%(non-condensing

    Streamtafier

    DC 12V/1A

    Enerzjyferbrûk

    <6W

    Netto Gewicht

    <0.4kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    Piloat  Lampe

    Status

    Beskriuwing

    WIFI

    On

    De WIFI-ynterface is omheech.

    Blink

    De WIFI-ynterface ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    De WIFI-ynterface is del.

    WPS

    Blink

    De WIFI-ynterface makket in ferbining feilich op.

    Út De WIFI-ynterface makket gjin feilige ferbining op.

    PWR

    On It apparaat wurdt oandreaun.
    Út It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink It apparaat doseart gjin optyske sinjalenof mei lege sinjalen.
    Út It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On It apparaat is registrearre by it PON-systeem.
    Blink It apparaat registrearret it PON-systeem.
    Út De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN2

    On Port (LANx) is goed ferbûn (LINK).
    Blink Port (LANx) is it ferstjoeren of/en ûntfangen fan gegevens (ACT).
    Út Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    FXS

    On Tillefoan hat registrearre by de SIP Server.
    Blink Tillefoan hat registrearre en gegevens oerdracht (ACT).
    Út Tillefoanregistraasje is ferkeard.

    Skematyske diagram

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, VoIP ensfh.

    asd

    Produkt Ofbylding

    XPON 1G1F WIFI POTS ONU CX20120R02C (2)
    XPON 1G1F WIFI POTS ONU CX20120R02C (1)

    Bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    XPON 1G1F WIFI POTsONU

    CX20120R02C

    1*10/100/1000M en 1*10/100M Ethernet-ynterface, 1 PON-ynterface, 1 POTS-ynterface, stipe Wi-Fi-funksje, Plastic behuizing, eksterne voedingadapter

    WAN konfiguraasje

    Dit is de konfiguraasjeside fan ús WAN.Nei it oanmelden op 'e webside, Fier in ynterface yn wêr't it menu "PON WAN" de detaillearre konfiguraasje fan 'e ferbining toant, ynklusyf VLAN ID, kanaalmodus en ferbiningstype.

    asd

    FAQ

    Q1.Wat is XPON ONU?Hokker funksjes leveret it?
    A: XPON ONU is in netwurk apparaat mei Realtek oplossing RTL9602C + RTL8192 rige.It leveret 1Gigabit 1FE WIFI en POT-poarte.POTs-poarten kinne frij ynsteld wurde, foldogge oan de dialoochnoarmen fan ferskate lannen, en kinne perfekt wurde kombineare mei lokale gebrûksnoarmen.It biedt tagong ta FTTH-tapassingsgegevenstsjinsten fan dragergraad.

    Q2.Hokker technyske easken foldocht XPON ONU?
    A: XPON ONU foldocht oan de technyske easken fan IEEE802.11n, ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.Tagelyk foldwaan oan de technyske easken fan China Telecom EPON CTC3.0.

    Q3.Hokker type ferbining stipet XPON ONU?
    A: XPON ONU kin ferbûn wurde mei EPON OLT of GPON OLT.It is kompatibel mei EPON- en GPON-technologyen.

    Q4.Wat binne de foardielen fan it brûken fan XPON ONU?
    A: D'r binne in protte foardielen foar it brûken fan XPON ONU.It leveret hege snelheid ynternetferbining fia 1Gigabit 1FE WIFI en POT-poarte.De POT-poarte kin wurde oanpast om te passen oan de belnoarmen fan ferskate lannen.Derneist is XPON ONU carrier-grade en kin betroubere en effisjinte tagong ta gegevenstsjinsten leverje.

    Q5.Hokker spesifike applikaasjes of yndustry wurde faak brûkt foar XPON ONU?
    A: XPON ONU wurdt faak brûkt yn fiber-to-the-home (FTTH) applikaasjes.It is geskikt foar ferskate yndustry dy't hege snelheid en stabile netwurkferbiningen nedich binne, lykas wenwyk, kommersjele gebouwen en kantoarplakken.It kin fleksibel foldwaan oan ferskate kiesnoarmen, wêrtroch it breed fan tapassing is foar ferskate lannen.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.