Single Fiber 10/100/1000M Media Converter

Koarte beskriuwing:

 

10/100/1000M adaptive fast Ethernet optyske Media Converter is in nij produkt brûkt foar optyske oerdracht fia hege-snelheid Ethernet.It is by steat om te wikseljen tusken twisted pear en optysk en trochjaan oer 10/100Base-TX/1000 Base-Fx en 1000Base-FX netwurk segminten, foldwaan oan lange-ôfstân, hege snelheid en hege-breedbân fluch Ethernet wurkgroep brûkers 'behoeften, berikken hege snelheid ferbining op ôfstân foar maksimaal 100 km's relaisfrije kompjûtergegevensnetwurk.Mei fêste en betroubere prestaasjes, ûntwerp yn oerienstimming mei Ethernet-standert en bliksembeskerming, is it benammen fan tapassing op in breed skala oan fjilden dy't in ferskaat oan breedbângegevensnetwurk en hege betrouberens gegevensoerdracht as tawijd IP-gegevensferfiernetwurk nedich binne, lykas telekommunikaasje, kabel televyzje, spoar, militêr, finânsjes en weardepapieren, gewoanten, boargerloftfeart, skipfeart, macht, wetter conservancy en oaljefjild ensfh, en is in ideaal soarte fan foarsjenning te bouwen breedbân campus netwurk, kabel TV en yntelliginte breedbân FTTB / FTTH netwurken.

 


Produkt Detail

Produkt Tags

Eigenskip

●Yn oerienstimming mei IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u.100Base-T, IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-FX.

● Stipe Ports: SC foar glêstried;RJ45 foar twisted pear.

● Auto-oanpassingsrate en folsleine / heal-duplex-modus stipe by twisted pearport.

● Auto MDI / MDIX stipe sûnder ferlet fan kabel seleksje.

● Oant 6 LEDs foar status yndikaasje fan optyske macht haven en UTP haven.

● Eksterne en ynboude DC macht foarrieden foarsjoen.

● Oant 1024 MAC-adressen wurde stipe.

● 512 kb data opslach yntegrearre, en 802.1X orizjinele MAC-adres ferifikaasje stipe.

● Konfliktende framesdeteksje yn heal-duplex en streamkontrôle yn folsleine duplex stipe.

Spesifikaasje

Oantal netwurk havens

1 kanaal

Oantal optyske havens

1 kanaal

NIC Transmission Rate

10/100/1000 Mbit/s

NIC Transmission Mode

10/100/1000M adaptyf mei stipe foar automatyske omkearing fan MDI / MDIX

Optical Port Transmission Rate

1000 Mbit/s

Operating Voltage

AC 220V of DC +5V/1A

Algemiene macht

<5 W

Netwurk havens

RJ45 haven

Optical Spesifikaasjes

Optyske poarte: SC, FC, ST (opsjoneel)

Multi-Modus: 50/125, 62.5/125um

Single-Modus: 8.3/125, 8.7/125um, 8/125,10/125um

Golflingte: Single-Modus: 1310/1550nm

 

Data Channel

IEEE802.3x en botsing basis backpressure stipe

Wurkmodus: Folsleine / heale dupleks stipe

Oerdracht Rate: 1000Mbit/s

mei flater rate fan nul

Operating Voltage

AC 220V/ DC +5V/1A

Operating Temperatuer

0 ℃ oant +50 ℃

Storage Temperatuer

-20 ℃ oant +70 ℃

Feuchte

5% oant 90%

Folume

94x70x26mm(LxBxH)

 

Guon Product Modes en haven Technyske parameters fan Optical Port

Produkt Mode

Waveleng

th (nm)

Optical

Haven

Elektryske haven

Optical

Krêft

(dBm)

Gefoelichheid ûntfangst (dBm)

Transmis

sion

Berik

(km)

CT-8110GMB-03F-3S

1310 nm

SC

RJ-45

>-13

≤-22

3km

CT-8110GSB-03F-5S

1550 nm

SC

RJ-45

>-13

≤-22

3km

CT-8110GSB-10F-3S

1310 nm

SC

RJ-45

>-9

≤-22

10 km

CT-8110GSB-10F-5S

1550 nm

SC

RJ-45

>-9

≤-22

10 km

CT-8110GSB-20F-3S

1310 nm

SC

RJ-45

>-9

≤-22

20 km

CT-8110GSB-20D-5S

1550 nm

SC

RJ-45

>-9

≤-22

20 km

CT-8110GSB-40F-3S

1310 nm

SC

RJ-45

>-5

≤-24

40 km

CT-8110GSB-40D-5S

1550 nm

SC

RJ-45

>-5

≤-24

40 km

CT-8110GSB-60D-4S

1490 nm

SC

RJ-45

>-5

≤-25

60 km

CT-8110GSB-60D-5S

1550 nm

SC

RJ-45

>-5

≤-25

60 km

CT-8100GSB-80D-4S

1490 nm

SC

RJ-45

>-3

≤-26

80 km

CT-8100GSB-80D-5S

1550 nm

SC

RJ-45

>-3

≤-26

80 km

 

Oanfraach

Foar intranet taret op útwreiding fan 100M nei 1000M.

Foar yntegreare gegevensnetwurk foar multimedia lykas ôfbylding, stim en ensfh.

Foar punt-to-punt kompjûter gegevens oerdracht.

Foar kompjûter gegevens oerdracht netwurk yn in breed skala oan saaklike applikaasje.

Foar breedbân campus netwurk, kabel TV en yntelliginte FTTB / FTTH data tape.

Yn kombinaasje mei switchboard of oare kompjûter netwurk fasilitearret foar: chain-type, star-type en ring-type netwurk en oare kompjûter netwurken.

Diagram foar tapassing fan tapassing fan mediakonverter

Produkt Uterlik

Single Fiber 10 & 100 & 1000M Media Converter (2)
Single Fiber 10&100&1000M Media Converter(3)

Reguliere Power Adapter

可选常规电源适配器配图

  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.