XPON 4GE AC WIFI ONU Supplier Wholesaler

Koarte beskriuwing:

XPON ONU hat 4 * Gigabit havens, dual-band WIFI2.4 & 5.8GHz, en foldocht oan 802.11b/g/n en 802.11ac spesifikaasjes.WIFI oannimt 4 × 4 MIMO, WIFI2.4 netwurksnelheid berikt 300 Mbps, en de gemiddelde netwurksnelheid is 160 Mbps.WIFI5.8 netwurk snelheid taryf 1200Mbps.XPON ONU kin wikselje HGU (routing modus) of SFU (brêge modus) modus, stypje IPV4 / IPV6 dual stack en DS-Lite, stypje Telnet protokol.Stypje funksjes lykas automatyske bining fan ONT-poarten foar ynternet- en IPTV-tsjinsten.Produkten kocht fan ús bedriuw binne garandearre foar 1-3 jier fan 'e datum fan ferkeap, en fergese software-upgrades foar it libben.

(Ienfâldige grutte: 230x207x470mm Kartongrutte: 510X425X475mm) (Produktmodel: CX50040R07C)


Produkt Detail

Produkt Tags

Oersicht

● 4GE + AC WIFI is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn ferskate FTTH-oplossingen.De FTTH-applikaasje fan carrierklasse biedt tagong ta gegevens- en fideotsjinsten.

● 4GE + AC WIFI is basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It koe automatysk oerskeakelje yn EPON-modus as GPON-modus as tagong ta de EPON OLT en GPON OLT.

● 4GE + AC WIFI oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan EPON Standert fan Sina telekommunikaasje CTC3.0 en GPON Standert fan ITU-TG.984.X

● 4GE + AC WIFI is ûntwurpen troch Realtek chipset 9607C.

Eigenskip

XPON 4GE AC WIFI ONU CX50040R07C (3)

> Unterstützt GPON- en EPON-autodeteksje

> Stypje Rogue ONT-deteksje

> Stypje Rûtemodus PPPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

> Stypje NAT, Firewall-funksje.

> Stypje ynternet, IPTV-tsjinsten automatysk bûn oan ONT-poarten

> Stypje firtuele server, DMZ, en DDNS, UPNP

> Support Filtering basearre op MAC / IP / URL

> Stypje 802.11 b/g/n, 802.11ac WIFI (4x4 MIMO) funksje en meardere SSID

> Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection en Port Forwarding

> Stypje IPv4 / IPv6 dual stack en DS-Lite

> Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

> Support TR069 Remote Konfiguraasje en ûnderhâld

> Integrated OAM remote konfiguraasje en ûnderhâld funksje

> Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

XPON 4GE AC WIFI ONU CX50040R07C (4)

Spesifikaasje

Technysk item

Details

PON ynterface

1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

SC / UPC ferbiner

Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

Transmission ôfstân: 20KM

LAN ynterface

4 x 10/100/1000 Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces

Folslein / heal, RJ45-ferbining

WIFI ynterface

Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac

2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

Stypje 4 * 4MIMO, 5dBi eksterne antenne, taryf oant 867Mbps

Stipe: meardere SSID

TX-krêft: 11n--22dBm/11ac--24dBm

LED

9 LED, Foar Status fan PWR, LOS, PON, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, 2.4G, 5.8G

Drukknop

3 knop foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS

Operating condition

Temperatuer: 0℃~+50℃

Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

Opslach Betingst

Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

Streamtafier

DC 12V/1A

Enerzjyferbrûk

<6W

Netto Gewicht

<0,3 kg

Panel ljochten en Yntroduksje

PilotLamp

Status

Beskriuwing

2.4G

On

2.4G WIFI op

Blink

2.4G WIFI ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

Út

2.4G WIFI del

5.8G

On

5G WIFI op

Blink

5G WIFI ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

Út

5G WIFI del

PWR

On

It apparaat wurdt oandreaun.

Út

It apparaat is útskeakele.

LOS

Blink

It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.

Út

It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

PON

On

It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

Blink

It apparaat registrearret it PON-systeem.

Út

De apparaatregistraasje is ferkeard.

LAN1~LAN4

On

Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).

Blink

Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

Út

Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

Skematyske diagram

● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPV.

asd

Produkt Ofbylding

XPON 4GE AC WIFI ONU CX50040R07C (2)
XPON 4GE AC WIFI ONU CX50040R07C (主图)

Bestelynformaasje

Produkt Namme

Produkt Model

Beskriuwings

XPON 4GE AC WIFI ONU

CX50040R07C

4*10/100/1000M RJ45-ynterface, 1 PON-ynterface, stipe WIFI 5G & 2.4G, plestik behuizing, eksterne voedingadapter

Wireless LAN

Litte wy útfine wêr't wy de IPOE / PPPOE Ynternet tagongsfunksje konfigurearje!

VLAN 100 wurdt brûkt foar it ynternet, en DHCP jout automatysk IP-adressen

1.registrearje ONT nei OLT, Nim dan kontakt op mei jo ISP.Jo kinne kontrolearje de register status Yndikatoaren op de foarkant paniel.
2. Oanmelde by ONT, meitsje in WAN-ferbining mei VLAN ID 100, Channel Mode is IPoE,Ferbiningstype is ynternet.

FAQ

Q1: Wat binne de skaaimerken fan XPON ONU?
A1: XPON ONU hat 4 Gigabit-poarten, dual-band WIFI2.4 & 5.8GHz, en foldocht oan 802.11b/g/n en 802.11ac spesifikaasjes.WIFI oannimt 4 × 4 MIMO.

Q2: Wat is de netwurksnelheid stipe troch WIFI fan XPON ONU?
A2: De WIFI2.4 netwurksnelheid fan XPON ONU berikt 300Mbps, en de gemiddelde netwurksnelheid is 160Mbps.De WIFI5.8 netwurk taryf is 866 Mbps.

Q3: Stipet XPON ONU ferskate wurkmodi?
A3: Ja, XPON ONU kin wikselje tusken HGU (routingmodus) of SFU (brêgemodus).

Q4: Hokker netwurkprotokollen stipet XPON ONU?
A4: XPON ONU stipet IPV4 / IPV6 dual stack en DS-Lite protokol.It stipet ek it Telnet-protokol.

Q5: Hokker ekstra funksjes leveret XPON ONU?
A5: XPON ONU stipet automatyske bining fan ONT-poarten foar ynternet- en IPTV-tsjinsten.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.