SFP 10/100/1000M Media omrekkener

Koarte beskriuwing:

10/100/1000M adaptive fast Ethernet Optical Media Converter is in nij produkt brûkt foar optyske oerdracht fia hege snelheid Ethernet.It is yn steat om te wikseljen tusken twisted pear en optysk en trochjaan oer 10/100 Base-TX / 1000 Base-Fx en 1000Base-FX netwurksegminten, foldwaan oan lange-ôfstân, hege snelheid en hege breedbân fluch Ethernet wurkgroep brûkers 'behoeften , it realisearjen fan hege snelheid ynterferbining op ôfstân foar maksimaal 100 km's relaisfrije kompjûtergegevensnetwurk.Mei fêste en betroubere prestaasjes, ûntwerp yn oerienstimming mei Ethernet-standert en bliksembeskerming, is it benammen fan tapassing op in breed skala oan fjilden dy't in ferskaat oan breedbângegevensnetwurk en hege betrouberens gegevensoerdracht as tawijd IP-gegevensferfiernetwurk nedich binne, lykas telekommunikaasje, kabel televyzje, spoar, militêr, finânsjes en weardepapieren, gewoanten, boargerloftfeart, skipfeart, macht, wetter conservancy en oaljefjild etc, en is in ideaal soarte fan foarsjenning te bouwen breedbân campus netwurk, kabel TV en yntelliginte breedbân FTTB / FTTH netwurken.


Produkt Detail

Produkt Tags

Eigenskip

● Yn oerienstimming mei Ethernet noarmen EEE802.3,10 / 100Base-TX / 1000Base-TX en 1000Base-FX.

● Stipe Ports: LC foar glêstried;RJ45 foar twisted pear.

● Auto-oanpassingsrate en folsleine / heal-duplex-modus stipe by twisted pearport.

● Auto MDI / MDIX stipe sûnder ferlet fan kabelseleksje.

● Oant 6 LEDs foar status yndikaasje fan optyske macht haven en UTP haven.

● Eksterne en ynboude DC macht foarrieden foarsjoen.

● Oant 1024 MAC-adressen wurde stipe.

● 512 kb data opslach yntegrearre, en 802.1X orizjinele MAC-adres ferifikaasje stipe.

● Konfliktende framesdeteksje yn heal-duplex en streamkontrôle yn folsleine duplex stipe.

● LFP-funksje kin selektearje foar bestelling.

 

Spesifikaasje

Technyske parameters foar 10/100/1000M Adaptive Fast Ethernet Optical Media Converter

Oantal netwurk havens 1 kanaal
Oantal optyske havens 1 kanaal
NIC Transmission Rate 10/100/1000 Mbit/s
NIC Transmission Mode 10/100/1000M adaptyf mei stipe foar automatyske omkearing fan MDI / MDIX
Optical Port Transmission Rate 1000 Mbit/s
Operating Voltage AC 100-220V of DC +5V
Algemiene macht <3 W
Netwurk havens RJ45 haven
Optical Spesifikaasjes Optyske poarte: SC, LC (opsjoneel)

Multi-Modus: 50/125, 62,5 / 125um

Single-Modus: 8.3/125,8.7/125um, 8/125,10/125um

Golflingte: Single-Modus: 1310/1550 nm

Data Channel IEEE802.3x en botsing basis backpressure stipe

Wurkmodus: Folsleine / heale dupleks stipe

Oerdracht Rate: 1000Mbit/s

mei flater rate fan nul

Operating Voltage AC 100-220V/ DC +5V
Operating Temperatuer 0 ℃ oant +50 ℃
Storage Temperatuer -20 ℃ oant +70 ℃
Feuchte 5% oant 90%

 

Ynstruksjes op Media Converter Panel

Identifikaasje fan Media Converter

TX - transmitting terminal

RX - ûntfangende terminal

PWR

Power Indicator Light - "ON" betsjut normale wurking fan DC 5V Netzteil adapter

1000M Indicator Light

"ON" betsjut dat de snelheid fan 'e elektryske poarte 1000 Mbps is, wylst "OFF" betsjut dat de snelheid 100 Mbps is.

LINK/ACT (FP)

"ON" betsjut ferbining fan it optyske kanaal;"FLASH" betsjut gegevens oerdracht yn it kanaal;

"OFF" betsjut net-ferbining fan it optyske kanaal.

LINK/ACT (TP)

"ON" betsjut ferbining fan it elektryske circuit;"FLASH" betsjut gegevens oerdracht yn it circuit;"OFF" betsjut net-ferbining fan it elektryske sirkwy.

SD Indicator Light

"ON" betsjut ynfier fan optysk sinjaal;"OFF" betsjut net ynfier.

FDX/COL

"ON" betsjut folsleine duplex elektryske haven;"OFF" betsjut heal-duplex elektryske haven.

UTP

Non-shielded twisted pear haven

Oanfraach

Foar intranet taret op útwreiding fan 100M nei 1000M.

Foar yntegreare gegevensnetwurk foar multimedia lykas ôfbylding, stim en ensfh.

Foar punt-to-punt kompjûter gegevens oerdracht

Foar kompjûter gegevens oerdracht netwurk yn in breed skala oan saaklike applikaasje

Foar breedbân campus netwurk, kabel TV en yntelliginte FTTB / FTTH data tape

Yn kombinaasje mei switchboard of oare kompjûter netwurk fasilitearret foar: chain-type, star-type en ring-type netwurk en oare kompjûter netwurken.

Diagram foar tapassing fan tapassing fan mediakonverter

Produkt Uterlik

SFP 10&100&1000M Media Converter(1)
SFP 10&100&1000M Media Converter(3)

Reguliere Power Adapter

可选常规电源适配器配图

  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.