XPON 2GE AC WIFI ONU ONT Fabrikant Bedriuwen

Koarte beskriuwing:

XPON ONU is ûntworpen as 2 * Gigabit-poarte dual-band WIFI2.4 & 5.8G, WIFI2.4-snelheid kin 300Mbps berikke, en de gemiddelde snelheid kin 160Mbps berikke.WIFI5.8 taryf berikt 1200Mbps.Adopte 802.11n WIFI (4 × 4 MIMO) funksje, antenne 5Dbi winst 18Dbi.As ferbûn mei EPON OLT of GPON OLT, kin it automatysk wikselje tusken EPON- of GPON-modus.Stypje yllegale ONT-beskerming, NAT, brânmuorrefunksje, ferkears- en stoarmkontrôle, ensfh De produkten ferkocht troch ús bedriuw binne garandearre foar 1-3 jier fan 'e datum fan ferkeap, en de software kin fergees foar it libben opwurdearre wurde.


  • Single grutte:230x207x47mm
  • Karton grutte:510x425x475 mm
  • Produkt Model:CX50020R07C
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ● 2GE + AC WIFI is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn ferskate FTTH-oplossingen.De FTTH-applikaasje fan carrierklasse biedt tagong ta gegevens- en fideotsjinsten.

    ●2GE + AC WIFI is basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It koe automatysk oerskeakelje yn EPON-modus as GPON-modus as tagong ta de EPON OLT en GPON OLT.

    ● 2GE + AC WIFI oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan EPON Standert fan Sina telekommunikaasje CTC3.0 en GPON Standert fan ITU-TG.984.X

    ● 2GE + AC WIFI is ûntwurpen troch Realtek chipset 9607C.

    Eigenskip

    XPON 2GE AC WIFI ONU CX50020R07C(3)

    > Unterstützt GPON- en EPON-autodeteksje

    > Stypje Rogue ONT-deteksje

    > Stypje Rûtemodus PPPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

    > Stypje NAT, Firewall-funksje.

    > Stypje ynternet, IPTV-tsjinsten automatysk bûn oan ONT-poarten

    > Stypje firtuele server, DMZ, en DDNS, UPNP

    > Support Filtering basearre op MAC / IP / URL

    > Support Access Control

    > Stypje 802.11 b/g/n, 802.11ac WIFI (4x4 MIMO) funksje en meardere SSID

    > Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection en Port Forwarding

    > Stypje IPv4 / IPv6 dual stack en DS-Lite

    > Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    > Support TR069 Remote Konfiguraasje en ûnderhâld

    > Integrated OAM remote konfiguraasje en ûnderhâld funksje

    > Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

    XPON 2GE AC WIFI ONU CX50020R07C(2)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PON ynterface

    1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

    SC / UPC ferbiner

    Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

    Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    2 x 10/100/1000Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces

    Folslein / heal, RJ45-ferbining

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac

    2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

    5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

    Stypje 4 * 4MIMO, 5dBi eksterne antenne, taryf oant 867Mbps

    Stipe: meardere SSID

    TX-krêft: 11n--22dBm/11ac--24dBm

    LED

    7 LED, Foar Status fan PWR, LOS, PON, LAN1, LAN2, 2.4G, 5.8G

    Drukknop

    3 knop foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS

    Operating condition

    Temperatuer: 0℃~+50℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Opslach Betingst

    Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Streamtafier

    DC 12V/1A

    Enerzjyferbrûk

    <6W

    Netto Gewicht

    <0,3 kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    PilotLamp

    Status

    Beskriuwing

    2.4G

    On

    2.4G WIFI op

    Blink

    2.4G WIFI ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    2.4G WIFI del

    5.8G

    On

    5G WIFI op

    Blink

    5G WIFI ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    5G WIFI del

    PWR

    On

    It apparaat wurdt oandreaun.

    Út

    It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink

    It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.

    Út

    It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On

    It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

    Blink

    It apparaat registrearret it PON-systeem.

    Út

    De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN2

    On

    Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).

    Blink

    Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    Skematyske diagram

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPV, VOD, fideotafersjoch, ensfh.

    asd

    Produkt Ofbylding

    XPON 2GE AC WIFI ONU CX50020R07C(主图)
    XPON 2GE AC WIFI ONU CX50020R07C(1)

    Bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    XPON 2GE AC WIFI ONU

    CX50020R07C

    2*10/100/1000M, 1 PON-ynterface, stipe WIFI 5G & 2.4G, plestik behuizing, eksterne voedingadapter

    Wireless LAN

    Litte wy leare hoe't jo de aktuele ynstellings reservekopy kinne meitsje en de ynstellings weromsette fanút it bestân en de aktuele ynstellings weromsette nei fabryksynstellingen en opnij starte!

    1, Reservekopy: De operaasje foar reservekopy fan hjoeddeistige ynstellings.

    2、 Ynstellings weromsette fan bestân: Mei de operaasje kinne de ynstellings weromsette fanút it juste bewarre bestân.

    3、 Weromsette nei standert: De operaasje om de aktuele ynstellings werom te setten nei fabrieksstandert.

    4, Opmerking: Druk op RST-knop oer 10 sekonden, ONU kin de fabrieksstandert weromsette en opnij starte

    asd

    FAQ

    Q1.Wat is de spesifikaasje fan XPON ONU?
    A: - XPON ONU is ûntwurpen mei 2 Gigabit havens en dual-band WIFI2.4 & 5.8G.
    - WiFi2.4-snelheid kin 300Mbps berikke, wylst de gemiddelde snelheid 160Mbps is.
    - WiFi5.8 rate berikt 866Mbps.
    - Mei 802.11n WiFi (4x4 MIMO) funksje is de antennewinst 5Dbi en 18Dbi.

    Q2.Kin XPON ONU automatysk wikselje tusken EPON- of GPON-modus?
    A: Ja, XPON ONU kin automatysk wikselje tusken EPON- of GPON-modus as ferbûn mei EPON OLT of GPON OLT.

    Q3.Hokker ekstra funksjes stipet XPON ONU?
    A: XPON ONU stipet rogue ONT-beskerming, NAT, firewallfunksje, ferkears- en stoarmkontrôle, ensfh.

    Q4.Wat is de garânsjeperioade fan XPON ONU?
    A: De produkten ferkocht troch ús bedriuw binne garandearre foar 1-3 jier fan 'e datum fan ferkeap.

    Q5.Is XPON ONU geskikt foar hege snelheid ynternetferbining?
    A: Ja, XPON ONU leveret hege snelheid ynternetferbining, de snelheid fan WiFi2.4 kin 300Mbps berikke, en de snelheid fan WiFi5.8 kin 866Mbps berikke.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.