WIFI6 AX1800 4GE WIFI CATV POTs 2USB ONU Fabrikant

Koarte beskriuwing:

CX61142R07C WIFI6 AX1800 ONU stipet de lêste WIFI6 technology, mei hegere gegevens oerdracht snelheid (WIFI taryf oant 1800Mbps) en gruttere kapasiteit, dat kin effektyf ferminderjen netwurk congestie en fertraging, it bieden fan in stabiler en flugger draadloze netwurk ûnderfining.It hat 4 A Gigabit Ethernet-poarte kinne brûkers fleksibel ferbine ferskate netwurk apparaten, lykas routers, switches, kompjûters, ensfh 1 CATV en 1 POTS kin foldwaan oan de behoeften fan brûkers foar watching TV en meitsje telefoantsjes.Unterstützt ek TR069 konfiguraasje op ôfstân en WEB-behear.It hat meardere funksjes foar feiligensbeskerming, ynklusyf WPA3-fersifering, MAC-adresfiltering, ensfh.


  • Single grutte: mm
  • Karton grutte: mm
  • Produkt Model:CX61142R07C
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ● 4G + WIFI + 1CATV + 1POTS + 2USB is in breedbân tagong apparaat spesjaal ûntwurpen om te foldwaan oan de behoeften fan fêste netwurk operators foar FTTH en triple play tsjinsten.

    ● 4G + WIFI + 1CATV + 1POTS + 2USBis basearre op in hege-optreden chip oplossing, stipet XPON dual-mode technology (EPON en GPON), leveret carrier-grade FTTH applikaasje data tsjinsten, en stipet OAM / OMCI behear.

    ● 4G + WIFI + 1CATV + 1POTS + 2USB stipet laach 2 / laach 3 funksjes lykas IEEE802.11b / g / n / ac / ax WiFi 6 technology, mei help fan 4x4 MIMO, mei in maksimum taryf fan oant 1800Mbps.

    ● 4G + WIFI + 1CATV + 1POTS + 2USB binne folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

    ● 4G + WIFI + 1CATV + 1POTS + 2USB binne ûntwurpen troch Realtek chipset 9607C.

     

     

    Produkt Feature en model list

    ONU Model

    CX62242R07C

    CX61242R07C CX62142R07C

    CX61142R07C

      

    Eigenskip

    4GE 

    2 CATV

    2 VOIP

    2.4/5G WIFI

    2 USB

    4GE 

    1 CATV

    2 VOIP

    2.4/5G WIFI

    2 USB

    4GE 

    2 CATV

    1 VOIP

    2.4/5G WIFI

    2 USB

    4GE 

    1 CATV

    1 VOIP

    2.4/5G WIFI

    2 USB

    ONU Model

    CX62042R07C CX61042R07C CX60242R07C CX60142R07C
      

    Eigenskip

    4GE 

    2 CATV

    2.4/5G WIFI

    2 USB

    4GE 

    1 CATV

    2.4/5G WIFI

    2 USB

    4GE 

    2 VOIP

    2.4/5G WIFI

    2 USB

    4GE 

    1 VOIP

    2.4/5G WIFI

    2 USB

    ONU Model

    CX60042R07C

         
                   Eigenskip 4GE 

    2.4/5G WIFI

    2 USB

         

    Eigenskip

    XPON 4GE AX1800 CATV POTS 2USB ONU CX61142R07C(4)

    > Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

    > Folgje mei GPON G.984 / G.988 standert en IEEE802.3ah.

    > Yntegreare line testen konform mei GR-909 op POTS

    > Stypje 802.11 b/g/a/n/ac/ax, 802.11ax WIFI6 (4x4MIMO) funksje en meardere SSID

    > Stypje NAT, Firewall-funksje.

    > Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

    > Stypje power-off alarmfunksje, maklik foar deteksje fan keppelingsproblemen

    >Stypje havenmodus fan VLAN-konfiguraasje

    >Stypje LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

    >Stypje TR069 Konfiguraasje op ôfstân en WEB Management

    >Stypje Route PPPoE/IPoE/DHCP/Static IP en Bridge mixed mode

    >Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

    >Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    >Stypje ACL en SNMP om datapakketfilter fleksibel te konfigurearjen

    >Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

    XPON 4GE AX1800 CATV POTS 2USB ONU CX61142R07C(1)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PON ynterface

    1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

    ien modus, SC / APC ferbiner

    Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

    Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

    Overload optyske krêft: -3dBm (EPON) of - 8dBm (GPON)

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    4 x 10/100/1000 Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces

    Folslein / heal, RJ45-ferbining

    USB Ynterface

    Stamdard USB2.0, Stamdard USB3.0

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac/ax

    2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

    5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

    Stypje 4 * 4MIMO, 5dBi eksterne antenne, taryf oant 1800Mbps

    Stipe: meardere SSID

    TX-krêft: 11n--22dBm/11ac--24dBm

    CATV ynterface

    1xRF, optyske krêft: +2~-15dBm

    Optyske refleksjeferlies: ≥45dB

    Optyske ûntfangende golflingte: 1550±10nm

    RF-frekwinsjeberik: 47~1000MHz, RF-útfierimpedânsje: 75Ω

    RF-útfiernivo: ≥ 80dBuV(-7dBm optyske ynfier)

    AGC berik: +2~-7dBm/-4~-13dBm/-5~-14dBm

    MER: ≥32dB(-14dBm optyske ynput), >35(-10dBm)

    POTS Port

    1 × POTS RJ11 Connector

    LED

    15LED,: PWR, LOSPON, INTERNET, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, 2.4G,,, 5G, WPS, USB2.0/USB3.0, FXS1, Normaal 1(CATV1)

    Drukknop

    3, foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS

    Operating condition

    Temperatuer: 0℃~+50℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Opslach Betingst

    Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Streamtafier

    DC 12V/1.5A

    Enerzjyferbrûk

    <18W

    Netto Gewicht

    <0.4kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    Piloat  Lampe

    Status

    Beskriuwing

    WIFI

    On

    De WIFI-ynterface is omheech.

     

    Blink

    De WIFI-ynterface ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

     

    Út

    De WIFI-ynterface is del.

    WPS

    Blink

    De WIFI-ynterface makket in ferbining feilich op.

     

    Út De WIFI-ynterface makket gjin feilige ferbining op.

    PWR

    On It apparaat wurdt oandreaun.

     

    Út It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.

     

    Út It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

     

    Blink It apparaat registrearret it PON-systeem.

     

    Út De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN4

    On Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).

     

    Blink Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

     

    Út Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    FXS

    On Tillefoan hat registrearre by de SIP Server.

     

    Blink Tillefoan hat registrearre en gegevens oerdracht (ACT).

     

    Út Tillefoanregistraasje is ferkeard.

    Normaal

    (CATV)

    On Optyske ynput is tusken -15dBm en 2dBm
      Út Optyske ynput is heger dan 2dBm of leger as -15dBm

    Oanfraach

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, VOD, fideotafersjoch, CATV, VoIP

    29cb811dcecc1282b3259c20e3ca8dc

    Produkt Uterlik

    XPON 4GE AX1800 CATV POTS 2USB ONU CX61142R07C (主图)
    XPON 4GE AX1800 CATV POTS 2USB ONU CX61142R07C (2)

    bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    AX1800 WIFI6 4GE+WIFI+CATV+POTs+2USB ONU

    CX61142R07C

    4*10/100/1000MNetwurkpoarte; 1CATV-poarten; 1 POTS-poarten; 2 USB-poarten; eksterne adapter foar stroomfoarsjenning

     

    Reguliere Power Adapter

    可选常规电源适配器配图

    FAQ

    Q1.Wat binne de wichtichste skaaimerken fanAX1800 WIFI6 4GE+WIFI+1CATV+1POTS+2USBONU?

    - AX1800 WIFI6 4GE+WIFI+1CATV+1POTS+2USB ONU is foarsjoen fan 4 Gigabit havens.
    - Stypje dual-band WiFi2.4 / 5.8GHz.
    - Stypje EPON- en GPON-tagong.
    - ONU kin de OLT-modus fan it sintrale kantoar automatysk identifisearje (EPON of GPON).
    - Adaptive EPON- as GPON-tagongsmooglikheid.

    -De maksimale oerdracht taryf kin berikke 1800Mbps.

     Q2.Hokker noarmen en technyske spesifikaasjes docht deAX1800 WIFI6 4GE+WIFI+1CATV+1POTS+2USBONU foldogge oan?

    - De apparatuerfunksjes en prestaasjesyndikatoaren foldogge oan de relevante oanbefellings fan ITU-T en IEEE.
    - Folgje oan relevante ynternasjonale noarmen en technyske spesifikaasjes fan 'e yndustry.
    - Kompatibel mei mainstream OLT (lokale terminal) en oare funksjes.

    Q3.Wat is it doel fan it web behear funksje fanAX1800 WIFI6 4GE+WIFI+1CATV+1POTS+2USBONU?
    - Webbehearfunksje lit brûkers AX1800 WIFI6 4GE + WIFI + 1CATV + 1POTS + 2USB ONU konfigurearje en kontrolearje fia in web-basearre ynterface.
    - It leveret in brûkerfreonlike ynterface om ONU-ynstellingen en prestaasjes te behearjen.

    Q4.KinneAX1800 WIFI6 4GE+WIFI+1CATV+1POTS+2USBONU wurde brûkt mei oare soarten OLT?
    - Ja, AX1800 WIFI6 4GE + WIFI + 1CATV + 1POTS + 2USB ONU is kompatibel mei mainstream OLT en oare funksjes.
    - It kin brûkt wurde mei ferskate OLT's, salang't it foldocht oan de relevante noarmen en technyske spesifikaasjes.

    Q5.KinneAX1800 WIFI6 4GE+WIFI+1CATV+1POTS+2USBONU stipet meardere apparaten en brûkers?
    - Ja, de 4 Gigabit-poarten fan AX1800 WIFI6 4GE + WIFI + 1CATV + 1POTS + 2USB ONU kinne meardere apparaten wurde ferbûn.
    - It kin meardere brûkers tagelyk stypje, it leverjen fan hege snelheid ynternet tagong en ferbining.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.