XPON ONU 1GE CATV Production Plant

Koarte beskriuwing:

XPON ONU stipet dûbele modi, en kin automatysk wikselje tusken EPON- of GPON-modus as ferbûn mei EPON OLT of GPON OLT.XPON ONU foldocht oan de SFU en HGU fan China Telecom EPON CTC 3.0 standert.D'r is in CATV-poarte, stipe foar kabel-tv-tsjinst en ôfstânkontrôle, stipe XGSPON-omjouwing, OMCI-kontrôle, OAM, multi-merk OLT-behear, TR069, TR369, TR098, NAT, brânmuorrefunksjes.En it hat de skaaimerken fan hege betrouberens, handige behear, fleksibele konfiguraasje, kwaliteit fan tsjinst (Qos) nije netwurk omjouwing applikaasje en smart home meubels gateway.De produkten ferkocht troch ús bedriuw binne garandearre foar 1-3 jier fan de datum fan ferkeap, en de software kin wurde opwurdearre fergees foar it libben.

(Ienfâldige grutte: 115x115x70mm Kartongrutte: 610x485x225mm) (Produktmodel: CX01010R01D)


Produkt Detail

Produkt Tags

Oersicht

● 1GE + CATV is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn ferskate FTTH-oplossingen;de FTTH-applikaasje fan ferfierderklasse jout tagong ta gegevenstsjinsten.

● 1GE + CATV is basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It kin automatysk wikselje mei EPON- en GPON-modus as it tagong hat ta de EPON OLT of GPON OLT.

● 1GE + CATV oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst (QoS) garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan 'e module fan Sina telekommunikaasje EPON CTC3.0.

● 1GE + CATV is folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

● 1GE + CATV is ûntwurpen troch Realtek chipset 9601D

Eigenskip

XPON 1GE CATV ONU CX01010R01D (4)

> Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

> Unterstützt SFU en HGU fan EPON CTC 3.0 standert

> Unterstützt GPON G.984 / G.988 noarmen en IEEE802.3ah.

> Stypje CATV-ynterface foar fideotsjinst en kontrôle op ôfstân troch Major OLT

> Stypje NAT, Firewall-funksje.

> Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

> Stypje haven modus fan vlan konfiguraasje

> Support LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

> Support TR069 Remote Konfiguraasje en ûnderhâld

> Stypje Rûte PPPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

> Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

> Stypje IGMPv2, IGMPv3, MLDv1, MLDv2, IGMP snooping / proxy

> Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome,)

XPON1GE CATV ONU CX01010R01D (3)

Spesifikaasje

Technysk item

Details

Pon ynterface

1 GPON/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON-klasse B+)

Streamop:1310nm, streamôfwerts: 1490nm

SC / APC ferbiner

Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

Transmission ôfstân: 20KM

LAN ynterface

10/100/1000Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces.

10/100/1000M Folslein / Half, RJ45-ferbining

CATV ynterface

RF, optyske krêft: +2~-15dBm

Optyske refleksje ferlies:45dB

Optyske ûntfangende golflingte: 1550±10nm

RF-frekwinsjeberik: 47~1000MHz, RF-útfierimpedânsje: 75Ω

RF útfier nivo:80dBuV(-7dBm optyske ynfier

AGC berik: +2~-7dBm/-4~-13dBm/-5~-14dBm

MER:32dB (-14dBm optyske ynfier),35 (-10dBm)

LED

6LED, Foar Status fanPOWER, LOS, PON, LAN, NORMAAL, WARN

Drukknop

2, foar Funksje fan Power oan / út, weromsette

Operating condition

Temperatuer:050

Feuchte: 10%90%(non-condensing

Opslach Betingst

Temperatuer: -40℃+60

Feuchte: 10%90%(non-condensing

Streamtafier

DC 12V/1A

Enerzjyferbrûk

<3 W

Netto Gewicht

<0.2kg

Panel ljochten en Yntroduksje

Piloat Status Beskriuwing

KRÊFT

On It apparaat wurdt oandreaun.
Út It apparaat is útskeakele.

LOS

Blink It apparaat doseart gjin optyske sinjalen.
Út It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

PON

On It apparaat is registrearre by it PON-systeem.
Blink It apparaat registrearret it PON-systeem.
Út De apparaatregistraasje is ferkeard.

LAN

On Poarte is goed ferbûn (LINK).
Blink De haven ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).
Út Port ferbining útsûndering of net ferbûn.

NORMAAL

On Optyske ynput is tusken -15dbm en 2dbm
Út Optyske ynput is heger dan 3dbm of leger dan -15dBm

WARSKÔGJE

On Optyske ynput is heger dan 2dBm of leger dan -15dBm
Út Optyske ynput is tusken -15dBm en 2dBm

Skematyske diagram

● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, VOD (fideo op fraach), fideo tafersjoch, ensfh.

asd

Produkt Ofbylding

XPON 1GE CATV ONU CX01010R01D (2)
XPON 1GE CATV ONU CX01010R01D (1)

FAQ

Q1.Kin XPON ONU automatysk wikselje tusken EPON- en GPON-modus as it is ferbûn mei ferskate soarten OLT's?
A: Ja, XPON ONU stipet dûbele modus, dy't naadloos kin wikselje tusken EPON- of GPON-modus neffens it type OLT ferbûn.

Q2.Folgje de SFU en HGU fan XPON ONU oan China Telecom EPON CTC 3.0 standert?
A: Ja, XPON ONU foldocht oan de easken fan China Telecom EPON CTC 3.0 standert foar SFU (Single Family Unit) en HGU (Home Gateway Unit) applikaasjes.

Q3.Kin XPON ONU kabel TV-tsjinst en ôfstânkontrôle stypje?
A: Ja, XPON ONU hat in CATV-poarte, dy't kabel-tv-tsjinst en funksje op ôfstân kin naadloos stypje.

Q4.Is XPON ONU kompatibel mei XGSPON-omjouwing?
A: Ja, XPON ONU is kompatibel mei XGSPON omjouwing foar hege snelheid gegevens oerdracht en ferbettere netwurk funksje.

Q5.Hokker ekstra funksjes leveret XPON ONU?
A: XPON ONU biedt ferskate ekstra funksjes, lykas OMCI-kontrôle, OAM (operaasje, administraasje en ûnderhâld), multi-merk OLT-behear, TR069, TR369, TR098-protokol, NAT (Netwurkadresoersetting), firewallfunksje, hege betrouberens, handige Behear, fleksibele konfiguraasje en tsjinst fan hege kwaliteit soargje foar in poerbêste brûkersûnderfining.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.