XPON 4GE AC WIFI USB ONU/ONT Fabrikant eksporteur

Koarte beskriuwing:

4* Gigabit-poarten Dual-band WIFI2.4/5.8GHz, WIFI2.4G-bestjoeringsfrekwinsje is 2.4-2.483GHz, WIFI5G-bestjoeringsfrekwinsje is 5.15-5.825GHz.Unterstützt EPON- en GPON-tagongsmetoaden.ONU kin de OLT-modus identifisearje en automatysk oerskeakelje nei de oerienkommende PON-modus.Stypje twa nivo's fan brûkersbehear, ZTE, RTL ferienige operaasje-ynterface.XPON ONU hat hege betrouberens, leveret servicefersekering fan hege kwaliteit (Qos), is maklik te behearjen, útwreidzje en hat fleksibele netwurken.It foldocht folslein oan ITU-T en IEEE technyske noarmen.Kompatibel mei mainstream OLT en oare funksjes.


  • Single grutte:262 * 226 * 40 mm
  • Karton grutte:545 * 420 * 475 mm
  • Produkt Model:CX50041Z28S
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ● 4GE + WIFI + USB is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn oerdracht gegevens FTTH oplossings;de FTTH-applikaasje fan ferfierderklasse jout tagong ta gegevenstsjinsten.

    ● 4GE + WIFI + USB binne basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It kin automatysk wikselje mei EPON- en GPON-modus as it tagong hat ta de EPON OLT of GPON OLT.

    ● 4GE + WIFI + USB oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst (QoS) garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan 'e module fan Sina telekommunikaasje EPON CTC3.0.

    ● 4GE + WIFI + USB binne konform mei IEEE802.11n STD, oannimt mei 4x4 MIMO, de heechste taryf oant 1200Mbps.

    ● 4GE + WIFI + USB binne folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

    ● 4GE + WIFI + USB binne ûntwurpen troch ZTE chip set 279128S.

    Produkt Feature en model list

    ONU Model

    CX51141Z28S

    CX51041Z28S

    CX50141Z28S

    CX50041Z28S

      

    Eigenskip

    4G

    CATV

    VOIP

    2.4/5GWIFI

    USB

    4G

    CATV

    2.4/5GWIFI

    USB

    4G

    VOIP

    2.4/5GWIFI

    USB

    4G

    2.4/5GWIFI

    USB

    Eigenskip

    XPON 1G3F WIFI POTS ONU ZX21040Z127(1)

    > Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

    > Unterstützt GPON G.984 / G.988 noarmen en IEEE802.3ah.

    > Stypje 802.11 b/g/n, 802.11ac WIFI (4x4 MIMO) funksje en meardere SSID

    > Stypje NAT, Firewall-funksje.

    > Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

    > Stypje haven modus fan VLAN konfiguraasje

    > Support LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

    > Support TR069 Konfiguraasje op ôfstân en WEB Management

    > Stypje Rûte PPPOE / IPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

    > Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

    > Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    > Yn oerienstimming mei IEEE802.3ah standert

    > Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome ...)

    XPON 1G3F WIFI POTS ONU ZX21040Z127(3)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PON ynterface

    1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

    SC / APC ferbiner

    Untfang gefoelichheid: ≤-27dBm

    Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    4 x 10/100/1000 Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces

    Folslein / heal, RJ45-ferbining

    USB Ynterface

    standert USB 2.0

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac

    2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

    5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

    Stypje 2 * 2MIMO, 5dBi eksterne antenne, rate oant 867Mbps

    Stipe: meardere SSID

    TX-krêft: 11n--22dBm/11ac--24dBm

    LED

    10 LED, PWR, LOS, PON, LAN1~LAN4, 5G, 2.4G

    Drukknop

    4, foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS, WIFI

    Operating condition

    Temperatuer: 0℃~+50℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Opslach Betingst

    Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Streamtafier

    DC 12V/1A

    Enerzjyferbrûk

    <6W

    Netto Gewicht

    <0.4kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    Pilot Lamp

    Status

    Beskriuwing

    WIFI

    On

    De WIFI-ynterface is omheech.

    Blink

    De WIFI-ynterface ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    De WIFI-ynterface is del.

    WPS

    Blink

    De WIFI-ynterface makket in ferbining feilich op.

    Út

    De WIFI-ynterface makket gjin feilige ferbining op.

    PWR

    On

    It apparaat wurdt oandreaun.

    Út

    It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink

    It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.

    Út

    It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On

    It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

    Blink

    It apparaat registrearret it PON-systeem.

    Út

    De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN4

    On

    Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).

    Blink

    Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    Oanfraach

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, VOD, fideotafersjoch ensfh.

    图片 1

    Produkt Uterlik

    XPON 4GE WIFI USB ONU CX50041Z28S (2)
    XPON 4GE WIFI USB ONU CX50041Z28S (1)

    Bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    XPON 4GE AC WIFI USB ONU

    CX50041Z28S

    4 * 10/100/1000M RJ45-ynterface, USB-ynterface, 1 PON-ynterface, RJ 11-ynterface, stipe WIFI 5G&2.4G, plestik koffer, eksterne stroomadapter

    FAQ

    Q1.Wat binne de beskikbere bestjoeringsfrekwinsjes foar XPON ONU dual-band WIFI?
    A: XPON ONU stipet dual-band WIFI, WIFI2.4G-bestjoeringsfrekwinsje is 2.4-2.483GHz, WIFI5G-bestjoeringsfrekwinsje is 5.15-5.825GHz.

    Q2.Hoefolle gigabit-poarten leveret XPON ONU?
    A: XPON ONU leveret 4 Gigabit-ports foar hege snelheid bedrade ferbining.

    Q3.Hokker tagongsmetoaden stipet XPON ONU?
    A: XPON ONU stipet EPON- en GPON-tagongsmetoaden, en biedt fleksibiliteit foar ferskate netwurkynfrastruktueren.

    Q4.Kin de XPON ONU automatysk wikselje tusken de OLT-modus en de oerienkommende PON-modus?
    A: Ja, XPON ONU is tûk genôch om de OLT-modus te werkennen en automatysk oer te skeakeljen nei de oerienkommende PON-modus om naadleaze ferbining te garandearjen.

    Q5.Hokker behear ynterfaces stipet XPON ONU?
    A: XPON ONU stipet twa nivo's fan brûkersbehear, ZTE en RTL ferienige operaasje-ynterface, handige behear en operaasje.

    Noat:XPON ONU hat de skaaimerken fan hege betrouberens, hege kwaliteit tsjinst garânsje (QoS), maklike útwreiding, en fleksibele netwurking.It is folslein konform mei ITU-T noarmen.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.