XGSPON AX3000 2.5G 4GE WIFI 2CATV POTs 2USB ONU Fabrikant

Koarte beskriuwing:

XGSPON ONU CS62152R17C 10M / 100M / 1000M * 4 en 1 2.5Gbps netwurk haven, stipet 1FE / 1GE / 2.5G netwurk haven oanpassing;de dual-band WIFI2.4G taryf kin berikke 574Mbps, en de WIFI5.8G taryf kin berikke 2402Mbps.WIFI fersifering: WEP-64/WEP-128/WPA/WPA2/WPA3.Kin automatysk wikselje tusken EPON OLT en GPON OLT.Dual CATV-funksje, stipet XGSPON-omjouwing.Unterstützt VOIP tsjinsten fan SIP protokol en foldocht oan GR-909 wiidweidige line test.1 standert USB2.0, 1USB3.0 ynterface.Stypje IPTV, IGMP, Telnet, HTTP, HTTPS protokollen ...


  • Single grutte: mm
  • Karton grutte: mm
  • Produkt Model:CS62152R17C
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ● XGSPON 2.5G + 4G + WIFI + 2CATV + POTs + 2USB is in breedbân tagong apparaat spesjaal ûntwurpen om te foldwaan oan de behoeften fan fêste netwurk operators foar FTTH en triple play tsjinsten.

    ● XGSPON 2.5G + 4G + WIFI + 2CATV + POTs + 2USB is basearre op in hege prestaasjes chip oplossing, stipet XPON dual-mode technology (EPON en GPON), leveret carrier-grade FTTH applikaasje data tsjinsten, en stipet OAM / OMCI behear.

    ● XGSPON 2.5G + 4G + WIFI + 2CATV + POTs + 2USB stipet laach 2 / laach 3 funksjes lykasIEEE802.11b/g/n/ac/ax WiFi 6 technology, mei 4x4 MIMO, mei in maksimum taryf fan maksimaal3000 Mbps.

    ● XGSPON 2.5G + 4G + WIFI + 2CATV + POTs + 2USB binne folslein konform mei technyske regeljouwing lykas ITU-T G.984.x en IEEE802.3ah.

    ● XGSPON 2.5G + 4G + WIFI + 2CATV + POTs + 2USB binne ûntwurpen troch Realtek chipset 9617C.

    Produkt Feature en model list

    ONU Model

    CS62152R17C

    CS61152R17C

    CS62052R17C

    CS61052R17C

      

    Eigenskip

    2.5G+4G

    2 CATV

    VOIP

    WIFI6

    2 USB

    2.5G+4G

    CATV

    VOIP

    WIFI6

    2 USB

    2.5G+4G

    2 CATV

    WIFI6

    2 USB

    2.5G+4G

    1 CATV

    WIFI6

    2 USB

    ONU Model

    CS60152R17C

    CS60052R17C

     

     

      

    Eigenskip

    2.5G+4G

    VOIP

    WIFI6

    2 USB

    2.5G+4G

    WIFI6

    2 USB

     

     

     

    Eigenskip

    XGSPON_ AX3000 2.5G+4GE+WIFI+2CATV+POTS+2USB ONU CS62152R17C (1)

    >Unterstützt Dual Mode (kin tagong krije ta GPON / EPON OLT).

    >Folgje mei GPON G.987/G.9807.1 en IEEE 802.3av noarmen

    >Stypje CATV-ynterface foar fideotsjinst en kontrôle op ôfstân troch Major OLT

    >Stipe SIP-protokol foar VoIP-tsjinst

    >Yntegreare line testen konform mei GR-909 op POTS

    >Stypje 802.11 b/g/a/n/ac/ax, 802.11ax WIFI6 (4x4MIMO) funksje en meardere SSID

    >Stypje NAT, Firewall-funksje.

    >Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection, Port Forwarding en Loop-Detect

    >Stypje power-off alarmfunksje, maklik foar deteksje fan keppelingsproblemen

    >Stypje havenmodus fan VLAN-konfiguraasje

    >Stypje LAN IP en DHCP Server konfiguraasje

    >Stypje TR069 Konfiguraasje op ôfstân en WEB Management

    >Stypje Route PPPoE/IPoE/DHCP/Static IP en Bridge mixed mode

    >Stypje IPv4 / IPv6 dual stack

    >Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    >Stypje ACL en SNMP om datapakketfilter fleksibel te konfigurearjen

    >Kompatibel mei populêre OLT's (HW, ZTE, FiberHome, VSOL, cdata, HS, samrl, U2000 ...), stipet OAM / OMCI-behear.

    XGSPON_ AX3000 2.5G+4GE+WIFI+2CATV+POTS+2USB ONU CS62152R17C (3)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PON ynterface

    1 0G GPON klasse B+)

    Streamop: 1270nm;Downstream: 1577 nm

    ien modus, SC / APC ferbiner

    Untfang gefoelichheid: ≤-29dBm

    Transmitting optyske krêft: 2 ~ + 8dBm

    Overload optyske krêft: - 8dBm (GPON)

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    1x10/100/1000M/2500Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces Folslein/Half,

    4 x 10/100/1000 Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces

    Folslein / heal, RJ45-ferbining

    USB Ynterface

    Stamdard USB2.0, Stamdard USB3.0

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac/ax

    2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

    5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

    Stypje 4 * 4MIMO, 5dBi eksterne antenne, taryf oant 3000Mbps

    Stipe: meardere SSID

    CATV ynterface

    2xRF, optyske krêft: +2~-15dBm

    Optyske refleksjeferlies: ≥45dB

    Optyske ûntfangende golflingte: 1550±10nm

    RF-frekwinsjeberik: 47~1000MHz, RF-útfierimpedânsje: 75Ω

    RF-útfiernivo: ≥ 80dBuV(-7dBm optyske ynfier)

    AGC berik: +2~-7dBm/-4~-13dBm/-5~-14dBm

    MER: ≥32dB(-14dBm optyske ynput), >35(-10dBm)

    VOIP-poarte

    1 × VOIP RJ11 Connector

    LED

    17 LED,: PWR, LOSPON, INTERNET, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, 2.4G,,, 5G, WPS, USB2.0/USB3.0, FXS1/2.5GLAN, Normaal 1(CATV1)/Normaal 2 (CATV2)

    Drukknop

    3, foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS

    Operating condition

    Temperatuer: 0℃~+50℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Opslach Betingst

    Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Streamtafier

    DC 12V/1.5A

    Enerzjyferbrûk

    <18W

    Netto Gewicht

    <0.4kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    Piloat  Lampe

    Status Beskriuwing

    WIFI

     

     

    On

    De WIFI-ynterface is omheech.

    Blink

    De WIFI-ynterface ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    De WIFI-ynterface is del.

    WPS

     

    Blink

    De WIFI-ynterface makket in ferbining feilich op.

    Út De WIFI-ynterface makket gjin feilige ferbining op.

    INTERNET

     

    On It ljocht is oan as de bedriuwskonfiguraasje fan it apparaat normaal is.
    Út It ljocht ljochtet net op as de konfiguraasje fan de apparaattsjinst is blokkearre.

    PWR

     

    On It apparaat wurdt oandreaun.
    Út It apparaat is útskeakele.

    LOS

     

    Blink It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.
    Út It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

      

    On It apparaat is registrearre by it PON-systeem.
    Blink It apparaat registrearret it PON-systeem.
    Út De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN5

     

     

    On Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).
    Blink Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).
    Út Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    FXS

     

     

    On Tillefoan hat registrearre by de SIP Server.
    Blink Tillefoan hat registrearre en gegevens oerdracht (ACT).
    Út Tillefoanregistraasje is ferkeard.

    USB

     

    On USB-apparaatkommunikaasje ûntdutsen
    Út Gjin USB-apparaat ûntdutsen of kommunisearret

    Normaal

    (CATV)

     

    On Optyske ynput is tusken -15dBm en 2dBm
    Út Optyske ynput is heger dan 2dBm of leger as -15dBm

    Oanfraach

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPTV, VOD, fideotafersjoch, CATV, VoIP ensfh.

    3e6c4309c351dfe71fc031ffd475af8

    Produkt Uterlik

    XGSPON_ AX3000 2.5G+4GE+WIFI+2CATV+POTS+2USB ONU CS62152R17C (1)
    XGSPON_ AX3000 2.5G+4GE+WIFI+2CATV+POTS+2USB ONU CS62152R17C (4)

    bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    XGSPON 2.5G+4GE+WIFI+2CATV+POTs+2USB

     

    CS62152R17C

    4*10/100/1000M en 1*10/100/1000/2500M netwurkports, ynboude FWDM, 2 RF-ynterfaces, 2 USB-ports, 1 POTS-ynterface, 1 PON-ynterface, stipet Wi-Fi-funksje, stipet AGC, plastic Shell, eksterne stromadapter

    Reguliere Power Adapter

    可选常规电源适配器配图

  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.