XPON 2GE AC WIFI POTS ONU ONT Manufacturing Company

Koarte beskriuwing:

XPON ONU 2 gigabit havens.Dual-band WIFI2.4 & 5.8G, kin automatysk wikselje 2.4GHz of 5.8GHz bestjoeringsfrekwinsje.De maksimale netwurksnelheid fan WIFI2.4 is 300Mbps, en de gemiddelde netwurksnelheid is 160Mbps.De maksimale netwurksnelheid fan WIFI5.8 is 1200Mbps.As ferbûn mei EPON OLT, sil it automatysk oerskeakelje nei EPON-modus, en as it ferbûn is mei GPON OLT, sil it automatysk oerskeakelje nei GPON-modus.Stypje firtuele server, DMZ, DDNS, UPNP en oare funksjes.Produkten kocht fan ús bedriuw binne garandearre foar 1-3 jier fan 'e datum fan ferkeap, en fergese software-upgrades foar it libben.

(Ienfâldige grutte: 230x207x470mm Kartongrutte: 510X425X475mm) (Produktmodel: CX50120R07C)


Produkt Detail

Produkt Tags

Oersicht

● 2GE + AC WIFI + POTS is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn ferskate FTTH-oplossingen.De FTTH-applikaasje fan carrierklasse biedt tagong ta gegevens- en fideotsjinsten.

● 2GE + AC WIFI + POTS is basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It koe automatysk oerskeakelje yn EPON-modus as GPON-modus as tagong ta de EPON OLT en GPON OLT.

● 2GE + AC WIFI + POTS oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan EPON Standert fan Sina telekommunikaasje CTC3.0 en GPON Standert fan ITU-TG.984.X

● 2GE + AC WIFI + POTS is ûntwurpen troch Realtek chipset 9607C.

Eigenskip

XPON 2GE AC WIFI POTS ONU CX50120R07C(4)

> Unterstützt GPON- en EPON-autodeteksje

> Stypje Rogue ONT-deteksje

> Stypje Rûtemodus PPPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

> Stypje NAT, Firewall-funksje.

> Stypje ynternet-, IPTV- en VoIP-tsjinsten automatysk bûn oan ONT-poarten

> Stypje firtuele server, DMZ, en DDNS, UPNP

> Support Filtering basearre op MAC / IP / URL

> Stipe SIP-protokol foar VoIP-tsjinst

> Stypje 802.11 b/g/n, 802.11ac WIFI (4x4 MIMO) funksje en meardere SSID

> Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection en Port Forwarding

> Stypje IPv4 / IPv6 dual stack en DS-Lite

> Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

> Support TR069 Remote Konfiguraasje en ûnderhâld

> Integrated OAM remote konfiguraasje en ûnderhâld funksje

> Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

XPON 2GE AC WIFI POTS ONU CX50120R07C(2)

Spesifikaasje

Technysk item

Details

PON ynterface

1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

SC / UPC ferbiner

Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

Transmission ôfstân: 20KM

LAN ynterface

2 x 10/100/1000Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces

Folslein / heal, RJ45-ferbining

WIFI ynterface

Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac

2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

Stypje 4 * 4MIMO, 5dBi eksterne antenne, taryf oant 867Mbps

Stipe: meardere SSID

TX-krêft: 11n--22dBm/11ac--24dBm

POTS Port

RJ11

Maksimum 1 km ôfstân

Balansearre ring, 50V RMS

LED

8 LED, foar Status fan PWR, LOS, PON, LAN1, LAN2, 2.4G, 5.8G, FXS

Drukknop

3 knop foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS

Operating condition

Temperatuer: 0℃~+50℃

Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

Opslach Betingst

Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

Streamtafier

DC 12V/1A

Enerzjyferbrûk

<6W

Netto Gewicht

<0,3 kg

Panel ljochten en Yntroduksje

Pilot Lamp

Status

Beskriuwing

2.4G

On

2.4G WIFI op

Blink

2.4G WIFI ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

Út

2.4G WIFI del

5.8G

On

5G WIFI op

Blink

5G WIFI ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

Út

5G WIFI del

PWR

On

It apparaat wurdt oandreaun.

Út

It apparaat is útskeakele.

LOS

Blink

It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.

Út

It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

PON

On

It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

Blink

It apparaat registrearret it PON-systeem.

Út

De apparaatregistraasje is ferkeard.

LAN1~LAN2

On

Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).

Blink

Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

Út

Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

FXS

On

Tillefoan hat registrearre by de SIP Server.

Blink

Tillefoan hat registrearre en gegevens oerdracht (ACT).

Út

Tillefoanregistraasje is ferkeard.

Skematyske diagram

● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPV, VOD, fideo tafersjoch

asd

Produkt Ofbylding

XPON 2GE AC WIFI POTS ONU CX50120R07C(主图)
XPON 2GE AC WIFI POTS ONU CX50120R07C(4)

Bestelynformaasje

Produkt Namme

Produkt Model

Beskriuwings

XPON2GE ACWIFIPOTS ONU

CX50120R07C

2*10/100/1000M, 1 PON-ynterface,RJ11ynterface, stipe WIFI 5G en 2.4G, plestik casing, eksterne Netzteil adapter

Wireless LAN

Litte wy ris sjen wêr't ik de firmware fan myn side opwurdearre haw!

Firmware-upgrade: De operaasje lit de firmware opwurdearje nei de nije ferzje.Klikje op de knop "kieze bestân" om de software te selektearjen en klikje op de knop "Upgrade" om te aktualisearjen.

Tink derom: Tidens it upgradeproses, asjebleaft it apparaat net útskeakelje. Oars sil it systeem brutsen wurde.

asd

FAQ

Q1.Wat is de beskikbere netwurksnelheid fan XPON ONU mei WIFI2.4?
A: XPON ONU mei WIFI2.4 stipet in maksimale netwurksnelheid fan 300Mbps en in gemiddelde netwurksnelheid fan 160Mbps.

Q2.Wat is de netwurksnelheid fan WIFI5.8 op XPON ONU?
A: XPON ONU mei WIFI5.8 leveret de heechste netwurksnelheid fan 1200Mbps.

Q3.Kin XPON ONU de bestjoeringsfrekwinsje automatysk wikselje (2.4GHz en 5.8GHz)?
A: Ja, XPON ONU kin automatysk wikselje tusken 2.4GHz en 5.8GHz bestjoeringsfrekwinsje.

Q4.Kin XPON ONU automatysk wikselje tusken EPON- en GPON-modus?
A: Ja, XPON ONU sil automatysk oerskeakelje nei EPON-modus as ferbûn mei EPON OLT.Ek, as ferbûn mei GPON OLT, sil it automatysk oerskeakelje nei GPON-modus.

Q5.Hokker ekstra funksjes stipet XPON ONU?
A: XPON ONU stipet ferskate funksjes lykas firtuele server, DMZ, DDNS, UPnP, ensfh Dit soarget foar ferbettere netwurkbehear en oanpassingsopsjes.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.