XPON 4GE AC WIFI CATV ONU Manufacturing Producer

Koarte beskriuwing:

Gigabit havens * 4, dual-band WIFI2.4 & 5.8GHz.Kompliant mei 802.11b / g / n, 802.11ac spesifikaasjes.Stypje SSIB-technology, dy't in draadloze LAN kin ferdiele yn ferskate subnetwurken mei ferskate autentikaasje.Stypje stoarmkontrôle (as ferkearsûnderdrukking), dy't it ferkear kin blokkearje fan ûnbekende multicast- en ûnbekende unicast-pakketten.It hat yntegreare OAM remote konfiguraasje en ûnderhâld funksjes.CATV hat AGC automatyske winst, dat kin oanpasse de winst yntinsiteit fan ferskillende ynfier optyske macht.XPON ONU kin automatysk wikselje tusken EPON- en GPON-modi, kompatibele OLT's binne ûnder oare SMATR OLT, UP2000, Huawei, ZTE, FiberHome, CDATA, VSOL, ensfh. frije software upgrades foar it libben.


  • Single grutte:230x207x470 mm
  • Karton grutte:510x425x475 mm
  • Produkt Model:CX51040R07C
  • Produkt Detail

    Produkt Tags

    Oersicht

    ● 4GE + AC WIFI + CATV is ûntwurpen as HGU (Home Gateway Unit) yn ferskate FTTH-oplossingen.De FTTH-applikaasje fan carrierklasse biedt tagong ta gegevens- en fideotsjinsten.

    ● 4GE + AC WIFI + CATV is basearre op folwoeksen en stabile, kosten-effektive XPON-technology.It koe automatysk oerskeakelje yn EPON-modus as GPON-modus as tagong ta de EPON OLT en GPON OLT.

    ● 4GE + AC WIFI + CATV oannimt hege betrouberens, maklik behear, konfiguraasjefleksibiliteit en goede kwaliteit fan tsjinst garânsjes om te foldwaan oan de technyske prestaasjes fan EPON Standert fan Sina telekommunikaasje CTC3.0 en GPON Standert fan ITU-TG.984.X

    ● 4GE + AC WIFI + CATV is ûntwurpen troch Realtek chipset 9607C.

    Eigenskip

    XPON 4GE AC WIFI CATV ONU CX51040R07C(2)

    > Unterstützt GPON- en EPON-autodeteksje

    > Stypje Rogue ONT-deteksje

    > Stypje Rûtemodus PPPOE / DHCP / Statyske IP en Bridge mingde modus

    > Stypje NAT, Firewall-funksje.

    > Stypje ynternet-, IPTV- en CATV-tsjinsten automatysk bûn oan ONT-poarten

    > Stypje firtuele server, DMZ, en DDNS, UPNP

    > Support Filtering basearre op MAC / IP / URL

    > Stypje 802.11 b/g/n, 802.11ac WIFI (4x4 MIMO) funksje en meardere SSID

    > Stypje Flow & Storm Control, Loop Detection en Port Forwarding

    > Stypje IPv4 / IPv6 dual stack en DS-Lite

    > Stypje IGMP transparant / snooping / proxy

    > Support TR069 Remote Konfiguraasje en ûnderhâld

    > Stypje CATV-ôfstânbehear fan OLT

    > Integrated OAM remote konfiguraasje en ûnderhâld funksje

    > Kompatibel mei populêre OLT (HW, ZTE, FiberHome, VSOL ...)

    XPON 4GE AC WIFI CATV ONU CX51040R07C(4)

    Spesifikaasje

    Technysk item

    Details

    PON ynterface

    1 G/EPON-poarte (EPON PX20+ en GPON Klasse B+)

    Streamop: 1310nm;Downstream: 1490 nm

    SC / APC ferbiner

    Untfangende gefoelichheid: ≤-28dBm

    Transmitting optyske krêft: 0 ~ + 4dBm

    Transmission ôfstân: 20KM

    LAN ynterface

    4 x 10/100/1000 Mbps auto adaptive Ethernet-ynterfaces, Folslein/Half, RJ45-ferbining

    WIFI ynterface

    Konform mei IEEE802.11b/g/n/ac

    2.4GHz Operating frekwinsje: 2.400-2.483GHz

    5.0GHz Operating frekwinsje: 5.150-5.825GHz

    Stypje 4 * 4MIMO, 5dBi eksterne antenne, taryf oant 867Mbps

    Stipe: meardere SSID

    TX-krêft: 11n--22dBm/11ac--24dBm

    CATV ynterface

    RF, optyske krêft: +2~-18dBm

    Optyske refleksje ferlies: ≥60dB

    Optyske ûntfangende golflingte: 1550±10nm

    RF-frekwinsjeberik: 47~1000MHz, RF-útfierimpedânsje: 75Ω

    RF-útfiernivo: ≥ 82dBuV(-7dBm optyske ynfier)

    AGC berik: +2~-7dBm/-4~-13dBm/-5~-14dBm

    MER: ≥32dB(-14dBm optyske ynput), >35(-10dBm)

    LED

    10 LED, Foar Status fan PWR, LOS, PON, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, 2.4G, 5.8G, Normaal (CATV)

    Drukknop

    3 knop foar Funksje fan Power oan / út, weromsette, WPS

    Operating condition

    Temperatuer: 0℃~+50℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Opslach Betingst

    Temperatuer: -40 ℃ ~ + 60 ℃

    Feuchte: 10% ~ 90% (net-kondensearjend)

    Streamtafier

    DC 12V/1A

    Enerzjyferbrûk

    <6W

    Netto Gewicht

    <0,3 kg

    Panel ljochten en Yntroduksje

    Pilot Lamp

    Status

    Beskriuwing

    2.4G

    On

    2.4G WIFI op

    Blink

    2.4G WIFI ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    2.4G WIFI del

    5.8G

    On

    5G WIFI op

    Blink

    5G WIFI ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    5G WIFI del

    PWR

    On

    It apparaat wurdt oandreaun.

    Út

    It apparaat is útskeakele.

    LOS

    Blink

    It apparaat doseart gjin optyske sinjalen of mei lege sinjalen.

    Út

    It apparaat hat ûntfongen optysk sinjaal.

    PON

    On

    It apparaat is registrearre by it PON-systeem.

    Blink

    It apparaat registrearret it PON-systeem.

    Út

    De apparaatregistraasje is ferkeard.

    LAN1~LAN4

    On

    Poarte (LANx) is goed ferbûn (LINK).

    Blink

    Poarte (LANx) ferstjoert of/en ûntfangt gegevens (ACT).

    Út

    Port (LANx) ferbining útsûndering of net ferbûn.

    Normaal

    (CATV)

    On

    Optyske ynput is tusken -18dBm en 2dBm

    Út

    Optyske ynput is heger dan 2dBm of leger as -18dBm

    Skematyske diagram

    ● Typyske oplossing: FTTO(Office), FTTB(Building), FTTH(Thús)

    ● Typyske tsjinst: Breedbân ynternet tagong, IPV, CATV ensfh.

    asd

    Produkt Ofbylding

    XPON 4GE AC WIFI CATV ONU CX51040R07C(主图)
    XPON 4GE AC WIFI CATV ONU CX51040R07C(3)

    Bestelynformaasje

    Produkt Namme

    Produkt Model

    Beskriuwings

    XPON 4GE AC WIFI CATV ONU

    CX51040R07C

    4*10/100/1000M RJ45-ynterface, 1 PON-ynterface, ynboude FWDM, 1 RF-ynterface, stipe WIFI 5G & 2.4G, stipe CATV AGC, plestik behuizing, eksterne voedingadapter

    Wireless LAN

    Folgje my om te sjen hoe't ús produkt in WAN-ferbining makket mei VLAN ID 100!

    Meitsje in WAN-ferbining wêrfan de VLAN-ID 100 is. Stel de kanaalmodus yn op PPPOE en ferbiningstype op ynternet

    Fier dan de PPPoE-brûkersnamme en wachtwurd yn dat troch de ISP wurdt levere.

    sdf

    FAQ

    Gigabit havens, dual-band Wi-Fi, OAM remote konfiguraasje FAQs

    Q1.Wat binne de wichtichste skaaimerken fan it apparaat?
    A: It apparaat biedt fjouwer Gigabit-poarten, stipet dual-band Wi-Fi op 2.4GHz en 5.8GHz, en foldocht oan 802.11b/g/n en 802.11ac spesifikaasjes.It stipet ek SSIB-technology, stoarmkontrôle, en yntegreart OAM-konfiguraasje- en ûnderhâldsfunksjes op ôfstân.

    Q2.Hoe wurket SSIB technology en wat binne de foardielen?
    SSIB-technology kin in draadloze LAN ferdiele yn meardere subnetten, elk mei ferskate autentikaasje-ynstellingen.Dit kin feiligens en fearkrêft ferbetterje yn omjouwings foar draadloze netwurken.

    Q3.Wat is stoarmkontrôle as ferkearsûnderdrukking en wêrom is it wichtich?
    Funksjes foar stoarmkontrôle as ferkearsûnderdrukking op it apparaat kinne ferkear blokkearje fan ûnbekende multicast- en ûnbekende unicast-pakketten.Dit helpt foar te kommen netwurkcongestie en ferbetteret de algemiene netwurkprestaasjes troch it minimalisearjen fan ûnnedich of net winske netwurkferkear.

    Q4.Wat binne de foardielen fan it yntegrearjen fan OAM-konfiguraasje- en ûnderhâldsfunksjes op ôfstân?
    It apparaat yntegreart OAM (Operaasje, Bestjoer en Underhâld) konfiguraasje- en ûnderhâldfunksjes op ôfstân, dy't it behear- en probleemoplossingsproses simplifies.It stelt netwurkbehearders yn steat om apparaten op ôfstân te konfigurearjen en te ûnderhâlden, wat de needsaak foar fysike tagong ta apparaten ferminderje.

    Q5.Kin it apparaat de winststerkte oanpasse foar ferskate optyske ynfierkrêften?
    Ja, dizze ienheid is foarsjoen fan Automatic Gain Control (AGC) technology en is ûntworpen foar CATV-applikaasjes.It kin automatysk oanpasse de winst sterkte fan ferskillende ynfier optyske macht, optimalisearjen fan de sinjaal kwaliteit, en soargje foar de betroubere en stabile oerdracht fan CATV netwurk.


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • relatearre produkten

    Skriuw dy yn foar ús nijsbrief

    Foar fragen oer ús produkten of priislist, lit jo e-post nei ús litte en wy sille binnen 24 oeren kontakt opnimme.